Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
Зимна Вода вшанувала Тараса Шевченка
30.03.2015

Нині , дорогі краяни, як ніколи раніше, знову актуальне для нас слово Великого Кобзаря: «Борітеся — поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава І воля святая!»
Презентація поетичної збірки «Відчуваю і люблю» Богдана Михайловича Дяка.
19.02.2015

У Зимноводівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулася презентація поетичної збірки «Відчуваю і люблю»  Богдана Михайловича Дяка – колишнього директора та вчителя  школи

Свято Коляди у Зимній Воді
10.02.2015

З давніх-давен у Святе надвечір’я Різдва Христового приходить до нашої господи Коляда, підноситься високо над світом, віщими дзвіночками воскрешає диво-новину.

Возрадуйся, земле, Син Божий народився!

Владика Ігор здійснив пастирський візит до парафіяльної спільноти у с. Зимна Вода. ФОТО
31.01.2015

9 січня 2015 року Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, здійснив пастирський візит до парафії Святих верховних апостолів Петра і Павла, що в с. Зимна Вода.
Презентація книги «Осіни мене,осене» автор Мирослав Артимович.
30.11.2014

Так називається моя нова – третя - збірка поезій, яку щойно взяв у руки і яка ще пахне таким знайомим і неповторним запахом поліграфічної фарби. Очікувалася вона ще торішньої осені, але тривожні доленосні події нашої країни, які, на жаль, ще й досі не згасли, відтермінували її матеріальне втілення.Переважна більшість поезій трьохрічного періоду .
9 березня 2014 року в Народному домі с. Зимна Вода відбувся урочистий концерт присвячений 200 – річчю Тараса Григоровича Шевченка.
18.03.2014

Фотозвіт з святкового концерту присвяченого 95-річчю утворення ЗУНР!
07.11.2013

Фотозвіт з святкування 22 річниці Дня Незалежності України!
28.08.2013

Цьогорічне святкування 22-річниці незалежності було напрочуд насиченим. Був тут і спорт, і мистецька частина, і широка концертна програма.
ЗИМНА ВОДА З КНИЖКОЮ ПРО РІДНЕ СЕЛО:“Бо ми того варті”
28.08.2010

Цьогоріч на день незалежності України мешканці Зимної Води від сільської влади отримали чудову книжку "Зимна Вода. Сучасне крізь призму минулого та з поглядом у майбутнє”. Над її упорядкуванням працювала редколегія з восьми чоловік, а керівником проекту був сільський Голова Володимир Гутник.

Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2023 Рада села
“Зимна Вода”