Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

Цьогоріч на день незалежності України мешканці Зимної Води від сільської влади отримали чудову книжку "Зимна Вода. Сучасне крізь призму минулого та з поглядом у майбутнє”. Над її упорядкуванням працювала редколегія з восьми чоловік, а керівником проекту був сільський Голова Володимир Гутник.

За 50 грн. (для пенсіонерів безкоштовно) всі бажаючі могли купити якісно зроблене у твердій обкладинці видання на 128 сторінок. У ньому коротко викладена загальна інформація про село, його історію, шлях до незалежності України, новітній час і погляд у майбутнє. Книжку щедро ілюструють, крім старих чорно-білих, ще 225 сучасних кольорових фото, які презентують сьогоднішню Зимну Воду.

Безперечно, місцева влада якісно працює і втілює в життя чимало проектів для покращення рівня життя людей – результати її роботи описані у книзі. Також план соціально-економічного та культурного розвитку Зимної Води справді захоплює своїм масштабом. Важливо, що мешканці села вірять і в більшості підтримують сільського Голову в його починаннях, а ще у них небезпідставно формується почуття гордості та патріотизму за своє село, яке в сьогоднішніх умовах позитивно розвивається. Видання  закінчується словами: "Бо ми того варті”

Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2021 Рада села
“Зимна Вода”