Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»


Конкурс на заміщення вакантної посади
Зимноводівська сільська рада ПОВТОРНО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). 

Цьогоріч на день незалежності України мешканці Зимної Води від сільської влади отримали чудову книжку "Зимна Вода. Сучасне крізь призму минулого та з поглядом у майбутнє”. Над її упорядкуванням працювала редколегія з восьми чоловік, а керівником проекту був сільський Голова Володимир Гутник.

За 50 грн. (для пенсіонерів безкоштовно) всі бажаючі могли купити якісно зроблене у твердій обкладинці видання на 128 сторінок. У ньому коротко викладена загальна інформація про село, його історію, шлях до незалежності України, новітній час і погляд у майбутнє. Книжку щедро ілюструють, крім старих чорно-білих, ще 225 сучасних кольорових фото, які презентують сьогоднішню Зимну Воду.

Безперечно, місцева влада якісно працює і втілює в життя чимало проектів для покращення рівня життя людей – результати її роботи описані у книзі. Також план соціально-економічного та культурного розвитку Зимної Води справді захоплює своїм масштабом. Важливо, що мешканці села вірять і в більшості підтримують сільського Голову в його починаннях, а ще у них небезпідставно формується почуття гордості та патріотизму за своє село, яке в сьогоднішніх умовах позитивно розвивається. Видання  закінчується словами: "Бо ми того варті”

Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”