Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

6 квітня – загальна толока!

Керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів», ст. 30 «а» пп. 6,7 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою утримання в належному санітарному стані території населеного пункту Зимноводівської ОТГ, благоустрою та впорядкування території підприємств, установ, організацій, торговельних точок, осель, присадибних ділянок громадян, прибудинкових територій, територій загального користування, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, забезпечення та примноження зелених насаджень  на території Зимноводівської сільської ради рішенням №48 Виконкому Зимноводівської сільської ради від 19 березня 2019 р. вирішено провести місячник озеленення, прибирання та благоустрою з 23.03.2019 р. до 23.04.2019 р. В одному з пунктів рішення рекомендовано депутатам на своєму окрузі провести загальну сільську толоку, залучивши громадськість та молодь села.

6 квітня з 9:00 організовуємо загальну сільську толоку. Комунальне підприємство «Наше село» вивозитиме зібране сміття. Запрошуємо взяти участь депутатів кожного округу та усіх, хто хоче, щоб у селі було чисто і прибрано.
Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2023 Рада села
“Зимна Вода”