Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»


Це положення розроблене  відповідно до  Інструкції з ведення  погосподарського  обліку  в  сільських, селищних   та   міських   радах затвердженої Наказом Державного комітету статистики України  від  18.04.2005  N 95,  ЗУ «Про звернення громадян»,  ЗУ « Про місцеве самоврядування в Україні». Положення обов’язкове до виконання на території Зимноводівської сільської ради Пстомитвіського району Львівської області.
1. СПИСОК
довідок, які видаються Зимноводівської   сільською радою (секретаріатом сільської ради)


Видача довідок проводиться секретаріатом сільської ради  при пред’явленні необхідних документів  та в разі відсутності суперечностей в них.
2. Реквізити довідки
  2.1  Довідка  підписується  виконавцем, секретарем ради,  сільським головою та скріплюються печаткою ради, вразі видачі довідок про землю вона також підписується землевпорядником сільської ради.
              Бухгалтер підписує довідки для вчинення нотаріальних дій та довідки що про землю( землю в частині відсутності заборгованостей).
   2.2  Довідка повинна містити:
• Назву органу, що видає довідку;
• Ім’я особи котрій видається довідка; 
• Реєстраційний номер;
• Дату видачі;
• Підписи посадових осіб;
• Кутовий штамп ( в разі відсутності на типовій формі);
• Гербову печатку сільської ради;
• Необхідну Інформацію в залежності від типу довідки. 
2.3 Журнал реєстрації довідок повинен бути прошнурований та пронумерований. До журналу заноситься інформація про особу котрій видано довідку, дата видачі та реєстраційний номер.
2.4 Довідка, що не відповідає вимогам пункту 2.2 цього положення не є належним документом, вважається недійсною та не може  використовуватися, як  офіційний документ.

3. Порядок оформлення та підписання довідок
3.1 Оформлення довідки проводиться працівником секретаріату сільської ради із занесенням інформації відповідно до типу довідки та проведенням її реєстрації в  журналі реєстрації довідок, після чого вона перевіряється секретарем ради та  подається на підпис сільському голові.
3.2  Оформлення та видача довідки проводиться на наступний робочий день з моменту  усного або письмового  зверненням особи,  при пред’явленні документів відповідно до п.1 цього положення. 
3.3 Оформлення та видача таких  довідок:
• Довідка про присвоєння адреси;
• Довідка про відсутність заборони та арешту на майно та прописаних осіб;
• Довідки з архівних даних;
• Довідки пов’язані з складанням депутатських актів.
      Проводиться  на протязі 5- ти  робочих днів з дня звернення особи, а в разі, якщо підготовка інформації для довідки потребує додаткового вивчення не пізніше 15 днів.  

3.4 Видача довідок, що містять інформацію про будинковолодіня та про зареєстрованих осіб  особам не зареєстрованим у цьому будинковолодінні  не проводиться.

4. Прийом громадян для оформлення довідок
4.1  Прийом громадян з усними та письмовими зверненнями  для оформлення  та видачу довідок проводиться працівниками секретаріату сільської ради в прийомні дні відповідно до графіку прийому.
Графік прийому
Понеділок 9 00 – 17 00 год ;
Вівторок 9 00 – 17 00 год
Середа 14 00 – 17 00 год .
Обідня перерва 13 00- 14 00год.

 

5. Прицінцеві положення

5.1  Це положення не застосовується до оформлення та видачі довідок прямо   передбачених іншими нормативно-правовими актами законодавства України.
5.2  Вразі виникнення потреби у оформлення та видачі довідки не передбаченої цим положенням, особа звертається з письмовим зверненням до сільського голови який вирішує в 5 денний термін з дня звернення,  питання про можливість видачі довідки або надання обґрунтованої відповіді про неможливість її видачі.
5.3 Зміни та доповнення до цього положення вносяться за рішенням сесії сільської ради. 

 

Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”