Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

Статут КП "Наше село"

КП "Наше село" надає такі послуги:
-  поховання на сільському кладовищі;
- автотранспортом ГАЗ-3302 (транспортні перевезення);
- трактором (екскаватором БОРЕКС- 2201) (риття траншей, котлованів), планування ділянок, навантаження на автранспорт;
- по підрізці та порізці дерев;
- стрижці газонів та ін.

Всього в штаті 20,5  працівників.
КП "Наше село" займається роботою по благоустрою села, а саме:
- збір та вивіз ТПВ (твердих побутових відходів) від населення, громадських організацій, підприємств, торгових точок;
- ремонт та обслугоавування зовнішнього освітлення села;
- вирівнювання комунальних грунтових доріг автогрейдером;
- розчистка вулиць села від снігу, льоду, гілля та ін.

Директор: Сабадаш Василь Володимирович.
Гол.бухгалтер: Рокошевська Ірина Михайлівна.
Бойко Любов Миколаївна: -керівник по організації збору та вивозу ТПВ (твердих побутових відходів).

тел.: +3 (8032) 295-77-73.


Інформаційна сторінка КП"Наше село"

М Е Т О Д И  С А Н І Т А Р Н О Ї  О Ч И С Т К И  С Е Л А
Збір та вивіз ТПВ (твердих побутових відходів)
Схема санітарної очистки села розробляється згідно рекомендацій затверджених наказом міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.01.2006 року, де передбачено: черговість здійснення заходів, обсяги робіт з усіх видів очистки і прибирання, системи і методи збирання ТПВ, необхідну кількість збиральних машин, механізмів, устаткування й інвентарю; будівництва чи реконструкції, розширення об’єктів системи санітарної очистки, їх основні параметри і розміщення, орієнтовні капіталовкладення на будівництво та придбання технічних засобів.
Схема розробляється на 25 років з виділенням першочергових 5 років.
З 01.01.2012р. вступили в дію нові санітарні норми та правила «Утримання територій населених місць» за наказом міністерства охорони здоров’я України від 17.03.2011р. №145, в якому згідно п.2.1 даних санітарних правил «Санітарне очищення територій населених місць повинно бути планово-регулярним і включати своєчасне збирання, зберігання, перевезення та видалення, надійне знешкодження, економічно-доцільну утилізацію побутових відходів, що утворюються на території населеного пункту та у місцях перебування людей за його межами, відповідно до схеми санітарного очищення, погодженої санітарно-епідеміологічною службою району.
Схема, за якою працює КП «Наше село» на даний час:
Жителями села відходи збираються в 120л сміттєві мішки та здаються згідно графіка, який додається до квитанції на вивіз ТПВ на автомобіль Рено. Вартість вивозу одного 120 л. мішка становить 29 грн. На перспективу, коли КП отримає спецтехніку, сміття буде збиратись в 120л контейнери, котрі мешканці можуть придбати собі самі, а з часом при рентабельності нашої співпраці в організації збору та вивозу ТПВ комунальне підприємство буде закупляти контейнери за кошти від прибутку.
Оплата за вивіз сміття проводиться у поштовому відділенні с. Зимна Вода.
Тариф на надання послуг по збору та вивозу твердих побутових відходівза 120 л. становить, а саме:
- для населення- 29 грн.
- для інших споживачів (юридичних та фізичних осіб –підприємців) -41 грн
- для бюджетних установ – 37 грн

Про організацію збирання та вивозу побутових відходів від господарств населення , санітарній очистці села.
Згідно Закону України «Про відходи» стаття 15 - визначено обов’язки громадян у сфері поводження з відходами:
Громадяни України зобов’язані :
а) дотримуватись вимог цього Закону та інших нормативно-правових актів у сфері поводження з відходами.
б) вносити в установленому порядку плату за користування послугами підприємств та та організацій , що займаються збиранням, перевезенням … захороненням відходів.
в) виконувати обов’язки, передбачені законодавством, щодо запобігання забрудненню навколишнього середовища відходами.
У статті 82 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» вказано міру відповідальності та розміри штрафних санкцій для громадян, порушників вимог, щодо поводження з відходами.
Основні положення Законів узагальнені та відображені у «Витягу із правил благоустрою і утримання території села Зимна Вода».
На даний час вивіз твердих побутових відходів здійснюється згідно графіка – через один тиждень. Територія села розділена на райони, з кожного району вивіз здійснюється два рази на місяць (іноді – три). Вивозом сміття охоплено 1880 господарств ( укладено угоди) . Решта мешканців села вивозить сміття до сусіднього селища Рудно, до м. Львова, викидає його по ровах, в лісі, на кладовищі. Всі ці варіанти є злом. Укладено також 20 угод з юридичними особами. Негативом є також те, що велика кількість угод є укладена, а сміття люди не здають і не оплачують. Це називається: угода укладена на відчіпного – маєте угоду і відчепіться від мене! (таких маємо майже 25% мешканців).
Згідно законів «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» необхідно утримувати територію села в належному стані, не допускати утворення несанкціонованих сміттєзвалищ побутових відходів. Оплата за вивезення сміття встановлена з домогосподарства. Розрахунок (калькуляція) вартості вивозу  зроблена згідно затверджених нормативів. Це не такі великі кошти за наведення чистоти у нашому селі. Адже у всьому світі питання оплати за вивезення сміття є само собою зрозумілим. Заробітна плата людей, задіяних у збиранні ТПВ, пальне для автомобіля, оплата за утилізацію  ТПВ – це все конкретні суми, і без Вашої співпраці все те, що на даний час досягнуто, просто може зійти нанівець. Без допомоги односельців ми не зможемо дати раду у наведенні чистоти в нашому селі. Лише спільними зусиллями можна досягнути успіху.
Спільно бережімо нашу природу – здоров’я та життя наших дітей та онуків…

Контроль за дотриманням правил благоустрою села та роботу адмінкомісії.
Керуючись ч. 1 п. б п. п. 4 ст. 38 закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 215 Кодексу України "Про адміністративні правопорушення”. При сільській раді с. Зимна Вода діє адмінкомісія.
До її обов'язків входить проведення рейдів територією села, виявлення порушників "Правил благоустрою села”, розглядання заяв жителів села про порушення правил благоустрою та перевірка фактів порушень, складання протоколів про адміністративні правопорушення та передавання цих протоколів юристу сільської ради для накладання штрафних санкцій на порушників.
Регулярно працівниками КП "Наше село” проводяться виїзди по контролю за виконанням правил благоустрою. Кожному приватному підприємцю та підприємству було роздано під розписку "Витяги з правил благоустрою села”. Залишилось з ними ознайомитись, вивчити та дотримуватись.
Щоранку проводиться об’їзд села по дотриманню порядку підприємцями та громадянами села. «Кращих», котрі нехтують правилами з благоустрою , будемо фотографувати та подавати на сайт села Зимна Вода.
Протягом року адмінкомісією неодноразово повідомлялось жителів села, підприємців, керівників підприємств та установ про прибирання прилеглих територій до їх будинків, підприємств, установ, котрі закріплені за ними, згідно правил благоустрою села.
Адмінкомісією постійно інформуються жителі села про потребу у підтриманні в належному стані прибудинкових територій, прилеглих територій та ровів біля огорож, нагадується, також про підкошування трав біля огорож та підрізування дерев вздовж огорож.

Шановні мешканці села Зимна Вода!
Дуже просимо Вас не спалювати полімерні матеріали: пластикові пляшки, упаковку, одноразовий посуд,пакети, оздоблювальні матеріали, старі електроприлади. При їх згоранні виділяються високі дози діоксину – небезпечної отрути.
При вдиханні диму з діоксином спостерігаються: розлади травлення, порушення імунітету, головні болі, втрата слуху,порушення зору, болі у м’язах та суглобах та ін.. більше того, є переконливі дані того, що діоксини викликають захворювання людини: на рак печінки, рак крові, рак передміхурової та щитовидної залоз. В результаті накопичення діоксину в організмі порушується нормальне протікання вагітності у жінок, підвищується частота вроджених вад та вад розвитку дитини.
Тому, якщо ми турбуємося про своє здоров’я, повинні в першу чергу дбати про навколишнє середовище. Закликаємо всіх односельчан усвідомити небезпеку, яку несе в собі діоксин та побороти байдужість до свого здоров’я та здоров’я своїх дітей.


[edit] [kill] [приєднати фото] 

Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2023 Рада села
“Зимна Вода”