Конкурс на заміщення вакантної посади
Зимноводівська сільська рада ПОВТОРНО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). 

Шановні мешканці Зимної Води!
Уклінно просимо Вас не спалювати сухої рослинності та не розводити вогню у невстановлених місцях. Це може привести до непоправних наслідків.

Черниш Ірина Юріївна

      
Прийомний день:
Вівторок з 9-00 до 18-00

                                  Функціональн обовязки:
1. Забезпечує виконання законів України, постанов Верховної Ради України, указів і розпоряджень Президента України, декретів, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України, наказів Держкомзему та обласного управління земельних ресурсів, районного відділу земельних ресурсів, розпоряджень голів обласної та районних адміністрацій, рішень обласної, районної та сільської ради народних депутатів з питань земельної реформи.

2. Здійснює роботу по проведенню земельної реформи, спрямованої на роздержавлення і приватизацію землі та їх перерозподіл з наступною передачею земельних ділянок у власність і надання у користування, в тому числі в оренду.

3. Здійснює державний контроль за використанням і охороною земель, а також заходів щодо економічного стимулювання раціонального використання і охорони земельних ресурсів.

4. Подає районному відділу земельних ресурсів пропозиції щодо регулювання земельних відносин і проведення земельної реформи на території сільської ради.

5. Бере участь у розробці програм і прогнозів, пов’язаних з регулюванням земельних відносин на території сільської ради.

6. Веде державний земельний кадастр та моніторинг земель на території сільської ради.

7. Веде земельно-кадастрову документацію.

8. Організовує видачу державних актів на право власності на землю і право користування землею, оформлення договорів на право тимчасового

Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2018 Рада села
“Зимна Вода”