Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

Черниш Ірина Юріївна

      
Прийомний день:
Вівторок з 9-00 до 18-00

                                  Функціональн обовязки:
1. Забезпечує виконання законів України, постанов Верховної Ради України, указів і розпоряджень Президента України, декретів, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України, наказів Держкомзему та обласного управління земельних ресурсів, районного відділу земельних ресурсів, розпоряджень голів обласної та районних адміністрацій, рішень обласної, районної та сільської ради народних депутатів з питань земельної реформи.

2. Здійснює роботу по проведенню земельної реформи, спрямованої на роздержавлення і приватизацію землі та їх перерозподіл з наступною передачею земельних ділянок у власність і надання у користування, в тому числі в оренду.

3. Здійснює державний контроль за використанням і охороною земель, а також заходів щодо економічного стимулювання раціонального використання і охорони земельних ресурсів.

4. Подає районному відділу земельних ресурсів пропозиції щодо регулювання земельних відносин і проведення земельної реформи на території сільської ради.

5. Бере участь у розробці програм і прогнозів, пов’язаних з регулюванням земельних відносин на території сільської ради.

6. Веде державний земельний кадастр та моніторинг земель на території сільської ради.

7. Веде земельно-кадастрову документацію.

8. Організовує видачу державних актів на право власності на землю і право користування землею, оформлення договорів на право тимчасового

Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”