Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
Не можемо дозволити собі бути байдужими!
Шановні мешканці нашої громади, у переддень виборів звертаємося до вас, щоб нагадати, що ваш голос надзвичайно важливий. Вибори є випробуванням для держави і обов’язком кожного громадянина перед своєю країною. 
Сьогодні, у важкий для України час, не можемо дозволити собі бути байдужими. 
За роки незалежності Україна пережила значні випробування, ухвалювала непрості рішення, зазнала непоправних втрат. Ми вибороли незалежність надзвичайно дорогою ціною.
Усі ми, безсумнівно, хочемо жити краще. Ми звикли нарікати на владу, а самі не завжди замислюємося, що робить кожен з нас для себе і своєї країни. Прикро, коли люди кажуть, що від їхнього вибору нічого не залежить, що він ні на що не впливає, тому нема сенсу голосувати. Ми не можемо подарувати свій голос. Ми відповідаємо за жертви, які наші захисники поклали за нас, за наше життя під мирним небом.
Кожна людина має свободу вибору. Маємо усвідомити, що вибір робимо ми, і він має велику вагу. Ми повинні зробити добре усвідомлений вибір для майбутнього нашої країни. Запрошуємо вас узяти участь у виборах.
На території Зимноводівської ОТГ працюють виборчі дільниці:

№ 460904 – вул. Шухевича, 81, с. Зимна Вода 
№ 460905 – вул. Мазепи, 2, с. Зимна Вода 
№ 460906 – вул. Марка Вовчка, 1, с. Зимна Вода
№ 460907 – вул. Сірка, 75, с. Зимна Вода
№ 460909 – вул. Геофізиків, 23, с. Лапаївка
№ 460910 – вул. П.Тичини, 1, с. Холодновідка
№ 460916 – вул. Івана Франка, 27, с. СкнилівТак, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2023 Рада села
“Зимна Вода”