Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»Окрасою села , а зокрема Зимноводівської ЗОШ №1, є музей с. Зимна Вода, який знаходиться у приміщенні школи.Тут ніби оживає історія села, промовляючи до нас документами, світлинами із давніх років. Є тут герб Зимної Води, стенди що розповідають про історичне минуле та сучасне села, про життя двох шкіл, долю їхніх випускників. Особливою окрасою є стенд   « Спадщина наших родин», де маємо одяг, побутові речі наших бабусь та прабабусь. Ще є у музеї і роботи наших односельців, наприклад, вироби із сірників  ( парусник, церква св. Петра і Павла, Лондонський міст – точна копія, троянда) Ходаня Ігоря. 
    У приміщенні музею часто проводяться виставки різної тематики. До Дня писемності учні мали змогу доторкнутись до сивої минувшини. Адже експонатами музею на цей час були книги, друковані у ХХ ст., а також книга « Апостол» видана спеціально для короля Станіслава Лугоста.
                       Завітайте в наш музей!!!

Історична довідка.

 Зусиллями осередку «Просвіти» 24 серпня 2009 року у школі відкрито історико-краєзнавчий музей с. Зимна Вода. Експозиції музею присвячені життю і побуту людей, які поселилися в Зимній Воді після війни. Тут і вишитий килим, і старовинні рушники, і одяг, який носили в Надсянні і Лемковині, різні предмети домашнього вжитку: ночви, кошики, прялки, праски, маслянки тощо. Особливе місце займає одяг січових стрільців, переданий у музей воїнами УПА. Великі експозиції присвячені шкільному життю, історії села до 1939 р., у радянський період і сучасній Зимній Воді.

Над створенням музею працювали давні просвітяни села Кузьмук Н. О., Пилипчук С. С., Горбачевська М. К., Дяк Б. М., Ступак З. А., Кузяк І. І. та вчителі-просвітяни Поліщак Г. М., Барух Г. Д., Бегей О. О., Кос В. Р., Кос Л. М., Віняр І. С., Огірко М. І., Величко О. Б., Фукс О. А., Шарак Л. С., Станкевич Р. М.Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”