Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 


Зимноводівська загальноосвітня школа №1 I-III ступенів
сайт: http://www.schoolzv.lviv.ua/
(вул.Мазепи,2 тел.295-29-06, електронна адреса- info@schoolzv.lviv.ua)
Директор - Кос Володимир Романович
Заступник директора з навчально-виховної роботи - Качмарик Марія Андріївна
Заступник директора з виховної роботи - Бегей Оксана Орестівна.

У школі працює 63 вчителя, четверо з них мають звання «Вчитель-методист», 12- «Старший учитель», 34 вчителів мають вищу кваліфікаційну категорію.
У школі навчається 601 учень, профіль навчання для старшокласників - технологічний (автосправа). Школа надає платні послуги з водіння автомобілем категорії «В», «С».
У навчальному закладі працює 7 гуртків, в яких займається 140 учнів
У позашкільних гуртках займається 252 учнів :
школа мистецтв – 72 учнів
спортивна школа – 180 учнів


Зимноводівська загальноосвітня школа №2 І-III ступенів
(вул. Сірка,75 тел. 295-77-93)
Директор - Пацула Зеновія Іванівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи - Холявка Ганна
Заступник директора з виховної роботи - Мисник Валентина
У школі працює 41 вчитель, п'ятеро з них мають звання «Старший учитель», 19 вчителів мають вищу кваліфікаційну категорію.
Ушколі навчається 427 учнів. В навчальному закладі працюють наступні гуртки:«Чарівний клубок», «Умілі руки», біблійний, вокальний, туристсько-краєзнавчий, патріотичний, а також вокальний ансамбль «Вишиваночка», в яких займається близько 100 учнів.
Більше 100 учнів охоплені заняттями у позашкільних гуртках.

Дитячий садок (вул. С.Бандери, 7)
Працює одна різновікова група (3-7 річні діти).
Налічується 18 дітей. Бажаючих понад 100.


Дошкільний навчальний заклад «Казковий світ»
( с.Зимна Вода, вул.Крип’якевича,15, тел. 295-08-21)
Завідуюча садком - Громик Світлана Зіновіївна.
Урочисто відкритий у День свята Покрови,14 жовтня 2011 р.


Звіт ДНЗ за 2013 рік

ДНЗ «Казковий світ» працює відповідно до Статуту.У закладі функціонує 8 вікових груп: 2 групи раннього віку, 2 - молодшого віку, 2 - середнього та 2 старшого дошкільного віку.

Штат працівників становить 42 особи. З них- 19 педагогічних працівників, 23- технічний персонал.
У 2013 році у ДНЗ відповідно до програми «Українське дошкілля» здійснювався навчально-виховний процес згідно розпорядку дня.
За рік роботи закладу було проведено ряд заходів: зимові свята, Шевченківські дні, свято Матері. У травні місяці у закладі був проведений обласний семінар з ЦО. А також у цьому ж місяці відбулося свято Випускника ДНЗ «Казковий світ»- 2013 р. із врученням дітям перших у їхньому житті дипломів про здобуття дошкільної освіти.
Під час літнього періоду у зв'язку з економією коштів, літнім оздоровленням дітей у закладі працювало 3 групи (червень, липень).У серпні поступово здійснювався прийом дітей раннього віку.
Вихователями груп разом з батьками під час літнього періоду була проведена робота щодо поповнення матеріально- технічної бази ДНЗ. До нового навчального року батьківський комітет закупив для кожної з груп канцтовари, миючі засоби, прибиральний інвентар, іграшки. На ігрових майданчиках встановлено спортивні комплекси. Загалом спонсорська допомога становила близько 20 тис.грн.
У жовтні у ДНЗ проведено свято Осені. З виставою приїзджав театр «Люди і ляльки».Діти старших груп відвідали музей ЗОШ №1 с. Зимна Вода, вихователі поспілкувались з вчителями молодших класів відносно спільної роботи закладу і школи.
У грудні музичні керівники із вихователями провели свято Миколая та новорічні ранки.
Щодо господарської роботи у садку- завершено роботу по освітленню, відремонтовано холодильне обладнання, електрична плита у харчоблоці, замінено частково бактерицидні лампи, звичайні лампи освітлення.
Дітодні за рік становили 27 738. Пропущено по хворобі- 3 240. Найбільше хворіли діти у групах раннього віку – ГРЗ, бронхіт,вітряна віспа – 8 випадків.
Загалом на рік на утримання ДНЗ витрачено:
- заробітну плату - 937 511,46
- нарахування на з.п. - 340 316,66
- на харчування - 411 061,00
- комунальні послуги - 152 455,44
Всього витрачено коштів на утримання ДНЗ за 2013 рік.- 1 888 625,61 грн.
У 2014 році заплановано відповідно до приписів санітарної служби та приписів пожежного та енергетичного нагляду необхідно придбати діелектричні килимки у електрощитовій, пожежний щит з інвентарем, бактерицидні лампи, енергоощадні лампи. У кожній віковій групі встановити протипожежні двері ( евакуаційний вихід на балкон ). А також закупити деякі комплектувальні до дверей, вікон, полагодити сантехніку.

 


Положення про порядок прийому та відрахування дітей у дошкільних навчальних закладах Зимноводівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області


Положення про піклувальну раду дошкільного навчального закладу «Казковий світ» Зимноводівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області


Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2023 Рада села
“Зимна Вода”