Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

Стахів Христина Володимирівна

     
Прийомний день:
Середа з 9-00 до 18-00                        
                 
Функціональні обов’язки:
1.Підготовка, доопрацювання та візування проектів рішень сільської ради, виконкому, розпоряджень сільського голови та інших документів, що приймаються органами місцевого самоврядування, щодо їх відповідності вимогам чинного законодавства.

2.Підготовка проектів розпоряджень сільського голови з кадрових питань, та інших питань. Реєстрація розпоряджень сільського голови. Оголошення в пресі про конкурси на заміщення вакантних посад. Підготовка матеріалів для роботи конкурсної комісії.

3.Ведення кадрових справ працівників сільської ради: складання графіків відпусток, підготовка пропозицій про присвоєння чергових рангів. Контроль за своєчасною подачею службовими особами місцевого самоврядування декларацій про доходи.
4.Представлення, за дорученням сільського голови, інтересів сільської ради в судах та інших органах.

5.Надання керівництву сільської ради, виконкому, працівникам та депутатам сільської ради консультацій з правових питань, які входять в сферу діяльності сільської ради.

6.Участь у підготовці проектів господарських договорів, інших цивільно-правових угод: перевірка їх на відповідність чинному законодавству та візування.

7.Участь у підготовці проектів соціально-економічного та культурного розвитку села. Юридичний супровід цих проектів.

8.Підготовка матеріалів для роботи тендерного комітету та підготовка тендерної документації. Забезпечення юридичного супроводу проведення тендерів.

9.Прийом громадян. Розгляд скарг, пропозицій та звернень жителів села.

10.Підготовка на виконком пропозицій щодо розміщення реклами, документів дозвільного характеру, договорів.

11.Юридичний супровід питань пов’язаних з придбанням та відчуженням комунального майна та земель територіальної громади, передачею їх в оренду та користування.

12.Виконання доручень сільського голови.

13.Організація роботи адміністративної комісії.

Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2023 Рада села
“Зимна Вода”