Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»


Конкурс на заміщення вакантної посади
Зимноводівська сільська рада ПОВТОРНО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). 
«... Щовесни, коли тануть сніги
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуєм пам’ять Шевченка...»

9 березня 2014 року в Народному домі с. Зимна Вода відбувся урочистий концерт присвячений 200 – річчю Тараса Григоровича Шевченка. 
Концертну програму представляли артисти Львівської обласної філармонії, а саме народний артист України Мар’ян Шуневич, заслужений артист України Остап Стахів, тріо бандуристів Остапа Стахіва, естрадна солістка Львівської обласної філармонії Оксана Гриб,  ведуча концерту Катерина Ткачук, також на сцені виступали, колектив народного танцю «Бавниця», студія особистого розвитку дітей, юна бандуристка Вікторія Дерпак, декламували вірші Анастасія Черепкова, Леся Дерпак. Зі зверненням: «Шановна українська громадо!» та словами подяки завершила урочистий концерт директор Народного дому Мар’яна Іващишин.
Кожен з присутніх на святі пройнявся духом і торкнувся серцем Шевченкових творів. Увібравши в себе душу народу, Кобзар підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ, він звеличив Україну, звеличив весь український народ.
Гортаючи сторінки «Кобзаря», ми доторкнулися душею до палкого й нескореного серця по¬ета. А пісні, вже півтора століття співає український народ, а скільки ще співатиме — залежить від нас з вами. Адже нам творити долю української пісні, української мови, українського народу. Тож нехай «Заповіт» великого Кобзаря стане заповітом для нас — зберегти мову народу, йо¬го звичаї, його пісні і пронести через віки у майбуття.
Нехай гордий український дух Великого Кобзаря перебуває завжди з нами! Нехай вогонь його слова запалює в наших душах Віру, Надію, Любов до рідної землі і свого народу!
Слава Україні!!!
Героям слава!!!Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”