Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»


Конкурс на заміщення вакантної посади
Зимноводівська сільська рада ПОВТОРНО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). 
Вже традиційно святкування Дня незалежності України розпочалося із Богослужіння у трьох церквах. Опісля односельчани відвідали могилу Борцям за волю України, де відправили молебень за Україну. Зі словами привітань до зимноводівців найперше звернувся отець Степан. Патріотичні вірші до Дня Незалежності продекламували Світлана Громик та Анатолій Дмитрашко.  З вітальним словом виступив сільський голова Володимир Гутник. Він висловив шану тим кращим синам і дочкам України, котрі полягли в боротьбі за її незалежність. А також зазначив, що наша доля в наших руках. Від того, яку позицію займе кожен із нас, залежить наше майбутнє і майбутнє наших дітей, просив не бути байдужим до тих процесів, які відбуваються у нашому селі і в цілому в державі.
Відтак хор «Воскресіння» під керівництвом Галини Камінської виконав низку патріотичних пісень.
Не обійшлося і без спортивних та козацьких ігор.
У велопробігу, організаторами якого були директор Центру соціальних служб Мар'яна Бодревич та провідний спеціаліст Наталія Олинець,  взяло участь близько 75 дітей. Визначити найкращого було нелегко, тому всіх учасників нагородили грамотами і заохочувальними призами.
Цьогорічні козацькі забави проходили у вигляді командних ігор. Команди поділялися на юніорів та ветеранів. Завданням команд було: кантування колеса, перетягування колеса, прохід з бочками, перетягування канату та піднімання гирі Найкращий результат поставив Назар Плюст (вік 19 років). За одну хвилину він підняв гирю вагою 32 кг  48 разів. По жиму штанги найкращий результат показав Роман Рогожинський (вік 17 років). Штангу вагою 100 кг за одну хвилину він підняв 20 разів. Найстаршим учасником змагань був Микола Запоточний ( вік 53 роки). Гирю вагою 32 кг він підняв 30 разів за хвилину, а колоду 41раз за хвилину. 
Наприкінці змагань п. Микола ще й показав майстер-клас жонглювання гирями.
      Згодом пройшли змагання з футболу між командами ветеранським складом команди «Верховина»  та командою, до складу якої увійшли депутати села, члени виконкому, працівники сільської ради. Перемогли ветерани.
  О 18 год. Біля   ЗОШ №1 розпочався святковий концерт з нагоди  Дня Незалежності України. У концерті взяли участь Церковний хор «Воскресіння» (керівник Галина Камінська), Народна хорова капела «Обрій», (керівник Мирон Дацко), колектив народного танцю «Бавниця» (керівник Надія Максим’юк), юний саксофоніст Назарій Костик, школа бального танцю «Свінг»  (керівники Юрій Горбатий та Ксенія Єременко), школа бойового гопака ім. Богуна (керівник Назарій Щербяк). З сольними номерами  виступили Олеся Луцак, Софія Бобеляк, Ярослав Бобеляк. Родзинкою концерту була наймолодша шестирічна співачка Ліліана Струс. Ведучим святкового концерту був Заслужений артист України Леонтій Бебешко (Левко Дурко).
Виконавці звеселили серця присутніх, наповнили веселим настроєм.
На цьому незабутньому святі ми вкотре мали можливість переконатись, який талановитий та духовно багатий наш український народ.
Свято тривало понад дві години.
Організатором концерту була адміністрація Народного Дому.


Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”