Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

З давніх-давен у Святе надвечір’я Різдва Христового приходить до нашої господи Коляда, підноситься високо над світом, віщими дзвіночками воскрешає диво-новину.

Возрадуйся, земле, Син Божий народився!

Український народ заздалегідь готується до свят. У кожній оселі пахне смачною кутею та пампушками. Особливо готуються діти.

Цьогоріч у Зимноводівській ЗОШ № 2 вертепне дійство організувала вчитель музичного мистецтва Мочерад Неля Казимирівна. Понад сорок учнів 1–7 класів отримали ролі у святковій виставі «Нічка різдвяна». Автором сценарію є мешканка нашого села с. Серафима Сало Чину Святого Василія Великого, музичний супровід Ярослава Богдановича Бобеляка.

Протягом кількох тижнів учасники дійства проводили репетиції, підбирали костюми. Діти з великим трепетом та любов’ю відтворювали сюжет вертепу. Пастушки, ангели, царі вітали новонародженого Ісусика. Українські діти привезли Божому Дитяті повні сани дарунків: яблука – з Миколаєва та Одеси, хліб – зі Львова, кожушок і бринзу – від гуцулів, молоко – від зимновідської козуні…, а найменші – колисали Дитятко, ніжно співаючи «Спи, Ісусе, спи…».

Вертепне дійство відбулось не лише в школі, а й у храмі св. апостолів Петра і Павла. Учасники вертепу багато колядували. До юних колядників приєднувались і дорослі парафіяни.

Зібрані кошти (3000 гривень і 5 євро) діти передали на потреби воїнів АТО, а дарунком для них став відеозапис вертепного дійства.

Цей вчинок не залишає байдужим нікого, адже саме у такі моменти розумієш, що наші учні зростають свідомими громадянами та патріотами рідної землі.
Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2021 Рада села
“Зимна Вода”