Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»


Конкурс на заміщення вакантної посади
Зимноводівська сільська рада ПОВТОРНО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). 

З давніх-давен у Святе надвечір’я Різдва Христового приходить до нашої господи Коляда, підноситься високо над світом, віщими дзвіночками воскрешає диво-новину.

Возрадуйся, земле, Син Божий народився!

Український народ заздалегідь готується до свят. У кожній оселі пахне смачною кутею та пампушками. Особливо готуються діти.

Цьогоріч у Зимноводівській ЗОШ № 2 вертепне дійство організувала вчитель музичного мистецтва Мочерад Неля Казимирівна. Понад сорок учнів 1–7 класів отримали ролі у святковій виставі «Нічка різдвяна». Автором сценарію є мешканка нашого села с. Серафима Сало Чину Святого Василія Великого, музичний супровід Ярослава Богдановича Бобеляка.

Протягом кількох тижнів учасники дійства проводили репетиції, підбирали костюми. Діти з великим трепетом та любов’ю відтворювали сюжет вертепу. Пастушки, ангели, царі вітали новонародженого Ісусика. Українські діти привезли Божому Дитяті повні сани дарунків: яблука – з Миколаєва та Одеси, хліб – зі Львова, кожушок і бринзу – від гуцулів, молоко – від зимновідської козуні…, а найменші – колисали Дитятко, ніжно співаючи «Спи, Ісусе, спи…».

Вертепне дійство відбулось не лише в школі, а й у храмі св. апостолів Петра і Павла. Учасники вертепу багато колядували. До юних колядників приєднувались і дорослі парафіяни.

Зібрані кошти (3000 гривень і 5 євро) діти передали на потреби воїнів АТО, а дарунком для них став відеозапис вертепного дійства.

Цей вчинок не залишає байдужим нікого, адже саме у такі моменти розумієш, що наші учні зростають свідомими громадянами та патріотами рідної землі.
Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”