Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»


Конкурс на заміщення вакантної посади
Зимноводівська сільська рада ПОВТОРНО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). 

День 1 листопада 1918 року є священним символом в пам'яті українського народу. Тоді українці Галичини почали творити незалежну державу - ЗУНР. На вшанування пам'яті про Західноукраїнську народну республіку, що існувала у 1918-1919 роках на території Західної України зі столицею у Львові, в Народному Домі с. Зимна Вода відбувся святковий концерт. Організаторами якого були директор НД М. Іващишин та зав. бібліотекою Г. Додатко.

Свято розпочалось зі звіту сільського голови В. Гутника про соціально-економічний розвиток села. Після чого розпочався концерт за участі, учнів ЗОШ№ 1 та ЗОШ№2 під орудою муз. керівників І. Кузяк та Н. Мочерад, танцювального колективу "Бавниця" керівник Н. Максимюк, дитячої модельної студії особистого розвитку "Julia models" керівник Юлія Біда та артистів львівської державної філармонії.

Словами подяки та розуміння усім учасникам та присутнім у залі завершила свято директор Народного Дому М. Іващишин.Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”