Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»


Конкурс на заміщення вакантної посади
Зимноводівська сільська рада ПОВТОРНО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). 
Рік тому, 20 лютого, Україна прощалася з першими героями Небесної сотні. Жоден свідомий громадянин нашої держави не залишився байдужим до тих подій. Тоді на Майдані учасники акцій протесту ціною власного життя відстояли право України розвиватися демократичним шляхом.
 Пам’ятають подвиг земляків також школярі Зимноводівської ЗОШ №2. 23 лютого учні 9-го класу разом з класним керівником Гудимою Н. С. провели виховний захід, присвячений пам’яті Небесної сотні. Ведучі у своїх розповідях зуміли передати настрій тих трагічних подій, а відповідної атмосфери надав перегляд підбірки відеоматеріалів. До глибини душі усіх присутніх зворушили поетичні рядки у виконанні учнів 5-6-х класів. Хвилиною мовчання школа вшанувала пам’ять загиблих героїв. 
Здавалося б, нове життя, за яке полягла Небесна сотня, вже почалося. Та чорне гайвороння біди знову зібралося на сході України. Майдан перейшов у війну. Сотні тисяч українців за покликом серця піднялися на захист батьківщини. Були та є серед них і наші земляки-герої. Земний уклін колишнім учням школи – Пеприку Назару та Сокачу Роману, – які віддали своє життя за щасливе майбутнє України. В пам’ять про них діти створили стенд «Вічна слава героям». 
Я дякую вам, хлопці, за життя,
Я дякую вам, хлопці, за свободу. 
Пробачте нас. Пішли ви в небуття, 
Та більше не повернетесь додому…  

Указом Президента від 15.03.2015 року ПОСМЕРТНО НАГОРОДЖЕНИЙ ОРДЕНОМ ЗА МУЖНІСТЬ 3 СТУПЕНЯ  БОЄЦЬ 80 АЕРОМОБІЛЬНОЇ БРИГАДИ, що  ЗАГИНУВ 16 СЕРПНЯ 2014 року, житель Зимної Води- старший прапорщик  ПЕПРИК НАЗАР ВОЛОДИМИРОВИЧ 16/02/1981 р. н.
Слава Героям!!!


Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”