Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
Твій пес – твоя відповідальність
Щодня бачимо різних собак на вулиці, які гуляють без господарів. Серед них багато бродячих. За статистикою, в Україні щороку близько 100 тисяч осіб звертається по медичну допомогу з приводу укусів тварин. З них 60% скеровують на лікування з підозрою в інфікуванні вірусом сказу.
Чи відомо вам, що існують «Правила тримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктах», згідно з якими господарі повністю відповідають за своїх домашніх улюбленців?
За цими правилами:
– власники собак зобов’язані тримати сторожових псів на прив’язі і спускати їх лише в закритих дворах, з яких неможливо втекти;
– власникам собак дозволено виводити цих тварин з житлових та ізольованих приміщень, а також з ізольованих територій у загальні двори або на вулицю (з обов’язковим гарантуванням безпеки людей) тільки на короткому повідку у наморднику. 
На жаль, багато власників собак не дотримується цих приписів. Таке нехтування правил нерідко призводить до того, що тварина завдає людям тілесних ушкоджень, а іноді й смерті. 
У разі порушення відповідних правил тримання собак або у разі заподіяння тваринами негативних наслідків громадянам чи їхньому майну, їх власники можуть бути притягнуті до адміністративної, кримінальної та цивільної відповідальності.
За тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, приведення в громадські місця або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи у невідведених для цього місцях передбачено попередження або штраф для громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або штраф для посадовців – від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
За дії, що спричинили шкоду здоров’ю людей або їхньому майну, а також за повторне протягом року вчинення порушення передбачено штраф для громадян від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин і для посадовців – від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”