Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
Творча зустріч з Мирославом Артимовичем

У неділю, 17 березня, у Народному домі с. Зимна Вода відбулась творча зустріч із львівським поетом Мирославом Артимовичем, який презентував свою четверту книжку віршів «Повінь осолоди».
Окрім поетичних збірок («На осонні» (2008), «З весною в серці» (2010), «Осіни мене, осене…» (2014)), творча палітра Мирослава Артимовича багата авторськими піснями, прозовим доробком, численними публікаціями в пресі. Його поезії поклали на музику композитори, серед яких його сестра, відома педагог-скрипалька та керівник дитячих гуртків Ірина Кузяк. 
Розпочало творчий вечір тріо «Софі Соль» (керівник Ірина Кузяк) піснею-візитівкою «Три скрипальки» (слова Мирослава Артимовича, музика Ірини Кузяк). 
У своїх поезіях Мирослав Артимович виявляє надзвичайно тонке розуміння краси природи, особливо пейзажів Карпат, чуттєво передає емоції і почуття в інтимній ліриці і водночас щиро, з болем у серці переживає за долю Батьківщини. Окремий вагомий пласт його творчості – вірші для маленьких читачів.
Душевний стан поета, розкритий у його віршах, проникливо відтворили акторки Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької Ольга Бакус та Наталія Лісова. Тривожні переживання з приводу війни та її героїв переконливо передало тріо «Софі Соль» у піснях на слова Мирослава Артимовича «Небесна сотня» та «Молюсь за тата». Зворушливо звучали пісні під гітару у виконанні автора.
На презентації були присутні шанувальники творчості поета, колеги, рідні, знайомі. Голова Зимноводівської сільської ради ОТГ Володимир Гутник подякував Мирославові Артимовичу за його талант, за простоту і щирість у його поезіях, а також побажав натхнення у творчості та плідної праці. Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”