Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»


Вічна шана українським добровольцям!
14 березня у Зимноводівській загальноосвітній школі I-III ступенів №1 відзначили День українського добровольця. 
Мета заходу – розвивати в учнів почуття гордості за українських добровольців, які першими пішли захищати державу у листопаді 2013 р., зміцнювати у школярів почуття національної самосвідомості, формувати в них активну життєву позицію. 
Серед добровольців, які у той нелегкий час вирушили на фронт, було понад 20 односельчан. Більшість з них поїхала захищати територіальну цілісність країни відразу ж після Майдану. Вони не чекали на мобілізацію, залишили теплі домівки й родини і першими записалися у добровольчі батальйони, вступили в Нацгвардію та Збройні сили, щоб зупинити агресора.
На зустрічі були присутні добровольці Андрій Гетьман, Руслан Козак, Дмитро Головатий, а також донька загиблого бійця Ростислава Скрута – Божена Скрут та батько загиблого воїна Назара Пеприка – Володимир Пеприк. 
Ведуча заходу – заступник директора з виховної роботи Христина Дацко звернулася до наших добровольців зі словами вдячності за їхню патріотичну позицію. Учні підготували концертну програму, прочитали вірші про Батьківщину. На завершення присутні виконали Гімн України. 
До вшанування пам’яті про наших героїв долучилися і працівники Зимноводівської сільської ради ОТГ. «Сьогодні – свято героїв та справжніх патріотів, які у складний для країни час вирушили на її захист. Завдяки добровольцям Україна була і залишається збережена як держава. За вашу сміливість та відвагу, за безкорисливу, свідому і добровільну працю висловлюю подяку. Нехай береже вас Бог!» – звернулася до бійців секретар ради Зимноводівської сільської ради ОТГ Ольга Саган. На знак великої поваги працівники сільського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вручили добровольцям подарунки. 
Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”