Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»


З 12.03.2019 року "Ощадбанк" розпочав процес виплат субсидій у готівковій формі тим громадянам с. Зимна Вода, які не є пенсіонерами і яким субсидію було призначено до 31 грудня 2018 року 
    Відтак, кожен може отримати субсидію через систему грошових переказів «Швидка копійка» у будь-якому відділенні Ощадбанку представивши лише паспорт та ідентифікаційний код. 
      В "Ощадбанку" радять перед відвідуванням банку, для зручності громадян, пройти реєстрацію на офіційному сайті https://www.oschadbank.ua або в Контакт-центрі Ощадбанку за телефоном 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України). Це дасть субсидіанту змогу самостійно обрати найближче відділення, зручний час та дату для отримання субсидії без черг.
      Як повідомлялося раніше,  особам, субсидіантам, які є пенсіонерами, розпочали отримувати субсидії готівкою одночасно з пенсіями, починаючи з 4 березня 2019 року    в уповноважених банках або через виплатні об'єкти  АТ «Укрпошта» де особа одержує пенсію 
      При цьому через технічні проблеми частина одержувачів пенсії не була ідентифікована Пенсійним фондом України як одержувачі пенсії і, як наслідок , виплата цим особам житлової субсидії у готівковій формі буде здійснюватися через АТ «Ощадбанк»
https://www.msp.gov.ua/news/16799.html


Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”