Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»День добровольця

14 березня в Україні відзначають День добровольця. Цього дня 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. 
День добровольця – нове свято для українців. Верховна Рада України започаткувала його у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяти дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.  
На долю нашої країни часто випадали важкі випробування. До незалежності Україна йшла довгим, тернистим і жертовним шляхом. А яку ціну заплатила за свою свободу? Скільки крові пролито на її теренах? 
У ряди добровольців зголосилися і зовсім юні хлопці, які ніколи не тримали зброї в руках, і зрілі чоловіки, і жінки, які вважали своїм обов’язком прислужитися батьківщині. Вони залишили все – рідних, домівки, усвідомлюючи, що, можливо, ніколи й не повернуться… Вони стали на захист країни і поклали свої голови за наше майбутнє.
Тож наш святий обов’язок – згадати наших Героїв у молитвах. Нехай пам’ять про українських добровольців згуртує нас, додасть сили і віри, що наша країна встане з колін. 

Вічна пам’ять добровольцям, які загинули, захищаючи Україну!
Слава справжнім воїнам України!Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”