Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

День добровольця

14 березня в Україні відзначають День добровольця. Цього дня 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. 
День добровольця – нове свято для українців. Верховна Рада України започаткувала його у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяти дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.  
На долю нашої країни часто випадали важкі випробування. До незалежності Україна йшла довгим, тернистим і жертовним шляхом. А яку ціну заплатила за свою свободу? Скільки крові пролито на її теренах? 
У ряди добровольців зголосилися і зовсім юні хлопці, які ніколи не тримали зброї в руках, і зрілі чоловіки, і жінки, які вважали своїм обов’язком прислужитися батьківщині. Вони залишили все – рідних, домівки, усвідомлюючи, що, можливо, ніколи й не повернуться… Вони стали на захист країни і поклали свої голови за наше майбутнє.
Тож наш святий обов’язок – згадати наших Героїв у молитвах. Нехай пам’ять про українських добровольців згуртує нас, додасть сили і віри, що наша країна встане з колін. 

Вічна пам’ять добровольцям, які загинули, захищаючи Україну!
Слава справжнім воїнам України!Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”