Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»


Зустріч з лікарями
                                          
12 березня у Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради ОТГ відбулася нарада медичних працівників з трьох сіл – Зимна Вода, Лапаївка і Скнилів за участю голови Зимноводівської сільської ради ОТГ Володимира Гутника.
Для надання первинної медичної допомоги жителям Зимноводівської об’єднаної територіальної громади у січні 2019 р. на базі Зимноводівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини утворили Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області». 4 березня директором центру призначили Романа Броніславовича Гонсьора.
Нараду розпочав Володимир Гутник, який поділився своїми думками про зміни в медичній сфері: «Добре, що цю реформу в Україні проводять. Єдине – потрібно працювати так, щоб пацієнти були задоволені». За добре виконану роботу буде відповідна винагорода. 
Роман Броніславович проаналізував ситуацію з медичними деклараціями. З’ясувалося, що найкраща ситуація у Зимній Воді – близько 80% укладених договорів, натомість у Лапаївці – лише 44%. За його словами, проблему потрібно якнайшвидше вирішувати, адже від кількості підписаних декларацій значною мірою залежить зарплата лікарів. «Маємо порозуміння і підтримку з боку керівництва Зимноводівської сільської ради ОТГ, тому всі разом повинні працювати на добрий результат», – зазначив пан Гонсьор. Він також додав, що є значні проблеми з фельдшерсько-акушерським пунктом у Скнилові, які потрібно розв’язувати. 
На нараді обговорили актуальні для медиків питання. Роман Броніславович ознайомив зі змінами в центрі: до команди лікарів приєдналася невролог, вирішують питання щодо заповнення вакансій хірурга і лора. Це рішення підтримали лікарі, оскільки такі позитивні зміни здатні значно полегшити життя мешканців. 
На завершення наради Володимир Гутник закликав лікарів брати активнішу участь у громадському житті, вести роз’яснювальну роботу щодо медичної реформи та важливості укладення договорів. 
Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”