Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
Зустріч з лікарями
                                          
12 березня у Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради ОТГ відбулася нарада медичних працівників з трьох сіл – Зимна Вода, Лапаївка і Скнилів за участю голови Зимноводівської сільської ради ОТГ Володимира Гутника.
Для надання первинної медичної допомоги жителям Зимноводівської об’єднаної територіальної громади у січні 2019 р. на базі Зимноводівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини утворили Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області». 4 березня директором центру призначили Романа Броніславовича Гонсьора.
Нараду розпочав Володимир Гутник, який поділився своїми думками про зміни в медичній сфері: «Добре, що цю реформу в Україні проводять. Єдине – потрібно працювати так, щоб пацієнти були задоволені». За добре виконану роботу буде відповідна винагорода. 
Роман Броніславович проаналізував ситуацію з медичними деклараціями. З’ясувалося, що найкраща ситуація у Зимній Воді – близько 80% укладених договорів, натомість у Лапаївці – лише 44%. За його словами, проблему потрібно якнайшвидше вирішувати, адже від кількості підписаних декларацій значною мірою залежить зарплата лікарів. «Маємо порозуміння і підтримку з боку керівництва Зимноводівської сільської ради ОТГ, тому всі разом повинні працювати на добрий результат», – зазначив пан Гонсьор. Він також додав, що є значні проблеми з фельдшерсько-акушерським пунктом у Скнилові, які потрібно розв’язувати. 
На нараді обговорили актуальні для медиків питання. Роман Броніславович ознайомив зі змінами в центрі: до команди лікарів приєдналася невролог, вирішують питання щодо заповнення вакансій хірурга і лора. Це рішення підтримали лікарі, оскільки такі позитивні зміни здатні значно полегшити життя мешканців. 
На завершення наради Володимир Гутник закликав лікарів брати активнішу участь у громадському житті, вести роз’яснювальну роботу щодо медичної реформи та важливості укладення договорів. 
Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”