Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»
9 березня у Народному домі села Зимна Вода відбувся концерт, приурочений 205-річчю від дня народження генія українського народу Тараса Шевченка.
В історії кожного народу є імена, які він береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та шаною передає їх з покоління в покоління. Для українців таке ім’я – Тарас Григорович Шевченко. Великий патріот України, її Пророк, митець на всі часи. Поезія Тараса Шевченка уже понад сто років викликає в людей почуття гордості і захоплення її красою, силою та народною мудрістю. 
Концерт розпочався з невмирущого, відомого на весь світ «Заповіту» у виконанні церковного хору «Воскресіння» (кер. Галина Камінська). Ведуча концерту Галина Додатко запросила до спільної молитви о. Богдана Карпляка (храм Святих апостолів Петра і Павла УГКЦ) та о. Сергія Шишка (храм Святих апостолів Петра і Павла Православної церкви України). «Творчість великого поета дає нам відчути, наскільки наша українська душа безмежна і велика», – зазначив о. Богдан. 
Свою пошану і вдячність великому Кобзареві продемонстрували творчі колективи Зимноводівської ОТГ і талановиті діти та дорослі: народний хор «Обрій» (кер. Мирон Дацко), зразковий танцювальний колектив «Бавниця» (кер. Надія Максимюк), дует кларнетистів (Андрій Бобрик та Остап Бойко), квартет «Дивоцвіт» (кер. Марта Бойко), ансамбль хлопчиків (кер. Галина Шиняєва), тріо «Дзвіночки» (кер. Галина Шиняєва), ансамбль «Memory» (кер. Вікторія Спільник), Богдан Стефанишин, Анна Бурковська, Мартуся Іващишин, Софія та Іванна Мокрик, Роксолана Соболь, Галина Шиняєва, Анатолій Дмитрашко.
Про нелегку долю Кобзаря від народження до заслання та до останніх днів життя розповіла Галина Додатко. «Чи ж усі знають, що Тарас Григорович вірші не лише писав? Він ще й декламував їх так, що його майстерності та щирості могли б позаздрити найславетніші артисти!», – поділилася цікавим фактом пані Галина. Шевченко мав прекрасний голос, а співаючи, сам настільки глибоко переймався піснею, що зворушував слухачів до сліз.
Зі святом присутніх привітав голова Зимноводівської сільської ради ОТГ Володимир Гутник. Він звернув увагу на важливість слів нашого Пророка, які й сьогодні актуальні. «Маємо вчитися у Шевченка боротися з духовним, моральним, фізичним закріпаченням, яке насаджували нам століттями. Ми повинні пам’ятати свою історію, звертатися до Шевченкової поезії, вчитися у нашого Пророка єдності, національної самосвідомості і зміцнення свого духу – тільки тоді зможемо стати повноцінною нацією», – зазначив Володимир Степанович.
Концерт став чудовою нагодою проникнутись глибокими думками нашого національного велета духу і ще раз нагадати його заповітні слова: 
Свою Україну любіть, 
Любіть її… Во время люте, 
В остатню тяжкую минуту
За неї Господа моліть. Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”