Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
Пам’ять про загиблих в Афганістані
5 березня 2019 року працівники Зимноводівського сільського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали сім’ю загиблого в Афганістані Олега Барановського.
Барановський Олег Мечиславович народився 20 липня 1966 року у с. Зимна Вода (вул. Шухевича, 52). До призову на військову службу працював на заводі нестандартного обладнання. У листопаді 1984 р. його відправили рядовим в Афганістан. Загинув 19 серпня 1985 р., виконуючи бойове завдання. 
Зі сльозами на очах мати загиблого Євгенія Барановська розповідає про сина. 
Олег мріяв служити у десантних військах. Тоді ніхто й не здогадувався про війну в Афганістані… Перед самим від’їздом хлопець заспокоював родичів, щоб не переживали. Це й було їхнє останнє побачення. 
У Зимній Воді на честь Олега Барановського назвали вулицю. Мама користується пільгами на електроенергію і газ, отримує надбавку до пенсії, має посвідчення «Член сім’ї загиблого».
Минуло багато часу, та рана досі не загоїлася. Хотілося б, щоб загиблих в Афганістані не забували, а їхню пам'ять вшановували щорічно. Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”