Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

Зустріч з освітянами

4 березня у Лапаївській загальноосвітній школі I-III ступенів імені Героя України Георгія Кірпи відбулася нарада педогогічних колективів Зимноводівської ОТГ за участю директора департаменту освіти і науки ЛОДА Любомири Мандзій та голови громади Володимира Гутника.

На зустрічі були також присутні: начальник відділу освіти Пустомитівської районної державної адміністрації Тетяна Стахів, депутат Львівської обласної ради Мирослава Лісна, керівники освітніх закладів Зимноводівської ОТГ, вчителі та парох церкви Успення Пресвятої Богородиці у с.Лапаївка о.Михайло Гарват.

Володимир Гутник представив новообраного керівника відділу освіти Зимноводівської ОТГ Ганну Холявку.

Голова об’єднаної територіальної громади наголосив на найважливіших освітніх проблемах, які потрібно вирішувати, а саме: брак навчальних класів у Скнилівському НВК та Зимноводівській школі №2, потреба розвитку позашкільної освіти, створення дитячо-юнацької спортивної школи, низькі заробітні плати вихователів у садках.

Керівник відділу освіти Ганна Холявка висловила переконання, що з такою професійною командою та потужною підтримкою вдасться вивести освіту в ОТГ на найвищий рівень – «якщо не в масштабах усієї країні, то в області точно».

Учасники зустрічі обговорили багато актуальних питань щодо якості освіти та умов праці й запропонували шляхи їхнього розв’язання.

Насамкінець о.Михайло сформулював найголовніші, за словами Андрея Шептицького, завдання і церкви, і народу: «Щоб діти були по-Божому виховані». Отець поблагословив освітян на плідну працю.

 
Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”