Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

Зустріч з письменником Мирославом Дочинцем

 Мирослав Дочинець – автор близько 20-ти книжок, чимало з яких стали бестселерами, лауреат низки літературних премій, а також відзнаки «Золотий письменник України» за найбільші наклади. Його твори переклали різними мовами світу – угорською, словацькою, румунською, польською, російською, французькою, англійською, японською.

«Бог не придумав іншого інструмента, як слово. Книжка – продукт духу. Добра книжка читає наше серце», – з такими думками письменник звернувся до поціновувачів літературного слова.

Під час зустрічі пан Мирослав коротко розповів про свої основні твори: «Многії літа. Благії літа», «Вічник», «Світован», «Криничар», Горянин», «Книга надиху». Читачі щиро ділилися враженнями про книжки, які дехто перечитував уже не раз. 

Зустріч відбулася у формі діалогу автора з шанувальниками його творчості. У залі панувала тепла атмосфера щирого спілкування про життєві цінності, про природу і світ. Ключовою темою були поради славного карпатського мудреця – довгожителя Андрія Ворона.

На переконання Мирослава Дочинця, книжки змінюють людей. «Людина – слабка, крихка істота, доки не загляне в свій дух», – вважає письменник.

Його твори – для людей, які шукають себе у цьому світі.

Присутні мали можливість придбати книжки за видавничою ціною, поринути у світ героїв Мирослава Дочинця, почути мудрі настанови від автора та отримати його автограф.

 

 

 
Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”