Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»


Конкурс на заміщення вакантної посади
Зимноводівська сільська рада ПОВТОРНО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). 
     3 лютого 2019 року у храмі Успенння Пресвятої Богородиці  с. Холодновідка-Лапаївка відбувся третій фестиваль Сокільницького деканату "Різдвяні дзвіночки”. Цьогоріч особливим гостем Фестивалю був Преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії. Глядачами і слухачами дійства були  о. Василь Мудь, декан сокільницького деканату, духовенство деканату, голова Зимноводівської сільської ради Об'єднаної територіальної громади  та численно зібрані вірні. Учасники фестивалю представляли парафії цілого деканату. У виконанні дітей звучали колядки, щедрівки, віншування і різдвяні вертепи. Храм був повний теплих і радісних емоцій. По завершенні фестивалю учасники і всі присутні були запрошені на щедре частування місцевої парафіяльної громади. 


Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”