Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

                                    Шановна громадо!
Щиросердечно  вітаємо Вас із Різдвом Христовим та Новим Роком!
2018 рік став роком випробувань для усіх нас. Але ми показали усім свою згуртованість та непереборне очікування змін, які чекатимуть нас у Новому, 2019 році. Для позитивних змін нам  усім потрібно прикласти немало зусиль та праці, адже рівень  комфортного життя усієї громади залежить не лише від сільського голови, а від бажання зберегти і примножити усе зроблене для людей. Кожен житель нашої уже об'єднаної громади повинен усвідомити важливість своєї частинки праці, яку потрібно вкладати у розвиток наших сіл.
Тож бажаємо у прийдешньому році усім здоров'я, щоб у ваших домівках завжди панував мир, добробут, взаєморозуміння, тепло і радість, осяяні світлом Різдвяної свічки, любов’ю рідних і близьких, теплом домашнього вогнища! Нехай новонароджене  Дитятко Ісус та щира українська  коляда благословляють ваші родини, піднесуть кожного на дусі.

Щасливого Вам Нового року та Різдва Христового!
З Новим Роком!
Христос рождається!

З повагою колектив Зимноводівської сільської ради ОТГТак, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2020 Рада села
“Зимна Вода”