Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
Шановні мешканці житлового комплексу «Сонячний край»!
  КНС – каналізаційна насосна станція або комплексна гідротехнічна конструкція зі спеціальним обладнанням для підйому та перекачування побутових, та зливових вод. Станції КНС використовуються, коли вільне транспортування рідини самопливом неможливе.  
Вирішення питання відведення стічних (каналізаційних) вод є невід'ємною частиною будівництва кожного будинку. Добре, коли поруч прокладена центральна каналізація або є можливість установки септика. А що робити, якщо такої можливості немає? Залишається тільки одне - монтувати так звану КНС (каналізаційну насосну станцію), за допомогою якої перекачувати стічні води до найближчих очисних споруд або магістральної дренажної системи. Що і було зроблено забудовником при будівництві житлового комплексу в с. Зимна Вода, а саме змонтовано КНС та передано на баланс, утвореного співвласниками квартир, ОСББ «Сонячний край»
За час існування каналізаційно-насосної станції, яка перебуває на балансі ОСББ «Сонячний край», відповідно і має обслуговуватись цим ОСББ, постійно виникають проблеми з її функціонуванням (в першу чергу через безвідповідальність  самих користувачів каналізаційних мереж, які скидають в мережу предмети особистої гігієни, та інше; також через невиконання, або неналежне виконання своїх обов’язків головами ОСББ). Це призводить до підняття рівня каналізаційних стоків,  та їх  витоку на територію загального користування, також на приватні земельні ділянки, що спричиняє шкоду правам та законним інтересам, життю та здоров’ю громадян, шкоду навколишньому природному середовищу. 
Зимноводівська сільська рада повідомляє Вас, що у зв’язку з аварійною ситуацією, яка склалася через самоусунення та неналежне виконання головами ОСББ своїх прямих обов’язків щодо утримання та експлуатації КНС у багатоквартирних будинках  виникають постійні проблеми з водопостачанням та водовідведенням.
В свою чергу Зимноводівською сільською радою, в межах своєї компетенції, було проведено ряд заходів щодо усунення цієї аварії. Але нажаль, на сьогоднішній день, через неналежне виконання своїх обов’язків правлінням ОСББ проблема не вирішена. 
   Наполегливо просимо Вас проявити громадську активність та скликати загальні збори співвласників багатоквартирних будинків з питань функціонування та обслуговування КНС і ВНС, вжити вичерпних заходів щодо витоку каналізаційних стоків на територію загального користування.
 У випадку подальшого ігнорування для усунення аварійної ситуації, запобігання екологічного лиха буде прийнято рішення про обмеження водопостачання усім багатоквартирним будинкам, які підключені до проблемної каналізаційної насосної станції, шляхом встановлення водорозбірних колонок.Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2020 Рада села
“Зимна Вода”