Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»


Конкурс на заміщення вакантної посади
Зимноводівська сільська рада ПОВТОРНО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). 
На запрошення  Зимноводівського  сільського  центру соціальних служб для дітей, сімї та молоді,  24 жовтня  у Зимноводівських ЗОШ №1, №2  відбулась зустріч із заступником голови  ГО «Твереза Україна» - Юрієм Григоровичем Оробцем та  головою Львівської  громадської організації «Твереза Галичина» Романом  Гарасимом. 
Пан Юрій відомий в Україні  лектор-собріолог  пояснив значення слова "собріологія” і сказав, що воно походить від латинського Sobriology та вживається на означення науки про тверезість, природний та творчий стан людини, сім’ї та суспільства в цілому, яке вільне від запрограмованої інтоксикації наркотичними речовинами в будь-якій мірі.

Зустріч з учнями відбувалась у форматі  «Урок тверезості», під час якого вони  ознайомились із правдивою семантикою таких слів, як "алкоголь”, "алкогольна залежність”. 
Діти були активними, задавали питання, на завершення «Уроку тверезості» всі разом заспівали гімн тверезості. 
«…Особистий приклад кожного переконаного тверезника, його тверезе життя — ось міцний фундамент, на якому ґрунтується могутній тверезий рух, з якого розпочинається відродження України. Саме на прикладі свого життя Юрій Оробець звертається до кожного:
« Звертаємося, в першу чергу, до найбільш свідомих членів нашого суспільства — соціально активної молоді, небайдужих батьків, педагогів, медичних працівників, державних службовців та народних обранців: не залишайтеся байдужими!»
Зимноводівський сільський центр висловлює подяку запрошеним, за важливу  справу , яку вони роблять   для дітей, дорослих і суспільства в цілому.
Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”