Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»


Конкурс на заміщення вакантної посади
Зимноводівська сільська рада ПОВТОРНО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). 
З нагоди Дня захисника України, свята  Покрови Пресвятої Богородиці  Зимноводівська сільська рада привітала усіх учасників АТО із святом.
 
На могилах  мешканців с.Зимна Вода  Сокача Романа, Пеприка Назара, Скрута Ростислава та Погончук Олега  , які загинули в АТО внаслідок агресії Росії засвічені лампади .
 
Відбулися зустрічі учнів шкіл ЗОШ №1 та ЗОШ №2 з учасниками АТО, організовані Зимноводівським сільським центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді .
 Школярі радо вітали запрошених  захисників Вітчизни : Пухлякова Андрія, Романа Володимира, Угрина Олега, Прокопія Анатолія, для яких підготували гарні пісні.
Подарунком для дітей було  відео про Морську піхоту України, підготоване капітаном військ Морської піхоти України Збройних Сил України  Володимиром  Володимировичем Романом, учасником бойових дій на Сході України, який служив у АР Крим,  а  у 2014 році, коли Росія напала на Україну, перейшов на материкову частину нашої держави разом з товаришами по службі, зберігши вірність Присязі, захищаючи  Незалежність та суверенітет Батьківщини.
 
Усіх Захисників України, полеглих у ході проведення АТО, вшанували хвилиною мовчання. 

Мар’яна БодревичТак, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”