Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
Чому ми святкуємо День Незалежності?

Найвеличніше свято нашої держави – День Незалежності. 27 років тому ухвалили історичний документ, що дав нам право бути справжніми господарями на своїй землі. 
24 серпня 1991 року Верховна Рада УРСР прийняла Акт проголошення незалежності України. Остаточно День Незалежності України підтвердили на всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року. З цього дня історія України змінилась назавжди. 
Історично так склалося, що український народ упродовж століть перебував під пануванням багатьох держав. Наші землі завойовували монголо-татари, ділили владу над нашим народом литовці, поляки, Російська і Австрійська імперії. Скільки було незліченних жертв, чварів, незгод, зазіхань з боку близьких та далеких сусідів! Український народ всілякими способами хотіли знищити. Неможливо ні з чим порівняти страшний Голодомор 1932-1933 років. Його організували штучно, щоб знищити більшість українців, які славилися волелюбством і не хотіли миритися з новим порядком володарювання. Нас хотіли знищити як націю.
Та попри усі випробування, у нашого народу ніколи не вмирало прагнення до волі, до побудови своєї незалежної держави. Українці протягом століть віддавали всі сили й прагнення в ім’я цієї мети.
Наше минуле овіяне славою, здобутою кров’ю наших дідів. День Незалежності є днем пам’яті про минулі покоління, що боролися за державність.
На жаль, усі злочини, скоєні проти української нації, залишили слід у свідомості нашого народу. Ми звикли, що нами хтось має керувати, боїмося брати на себе відповідальність і діяти, чекаємо, що хтось за нас щось зробить…
Україна впродовж багатьох століть не мала державної незалежності, тому наш народ втратив такі необхідні почуття, як національна гордість і патріотизм. 
Нам треба ламати віковічні стереотипи, вчитися відчувати себе українцями, громадянами незалежної держави, пишатися своєю Батьківщиною. Потрібно пам’ятати, що саме від нашої діяльності, способу життя і мислення залежить, якою буде Україна. Ми будуємо майбутнє своєї держави. Тільки в єдності зможемо розбудувати нову європейську державу.
Сьогодні той день, коли слово «незалежність» по-новому звучить для кожного українця. Наша держава переживає нелегкий період. Ми живемо у час неоголошеної війни, яку нам нав’язала Росія. Нам знову доводиться виборювати Незалежність надзвичайно дорогою ціною. Найбільша мрія кожного українця – здобути перемогу над ворогом і нарешті стати справді вільними.
Нехай це свято вселяє в нас гордість за наш народ і віру, що настане час – і ми заживемо у щасливій вільній країні. Тож шануймо цей день, бо 
Незалежність є найвагомішим надбанням нашого народу.
Юлія ЛевицькаТак, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”