Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»


Конкурс на заміщення вакантної посади
Зимноводівська сільська рада ПОВТОРНО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). 
«Гомін Лемківщини»
Вогонь фестивальної ватри вчетверте спалахне 25 – 26 серпня у с. Зимна Вода.
Упродовж двох днів на обласний фестиваль лемківської культури «Гомін Лемківщини» з’їдуться лемки з різних куточків світу.
Лемки – крайня західна етнографічна група українців, що до середини XX ст. втратила значну частину своєї території.
Жодна етнографічна група українського народу не зазнала стільки горя і трагедії, як лемки. Насильницька депортація лемків після Другої світової війни була спрямована на цілковите руйнування етнокультурного середовища та асиміляцію. У серпні 1945 р. Москва підписала офіційний договір з Польщею про визнання лінії Керзона українсько-польським кордоном, за який добровільно-примусово виселили понад мільйон українців з Закерзоння. Наперекір значній розпорошеності (від Одри до Дону), лемки зуміли зберегти свою самобутність, кращим проявом якої донині залишається народна пісня.
Свідомо мислячі українці, зокрема нащадки лемківських родин, зобов’язані зберегти від остаточного забуття свою культуру, яку творили впродовж століть їхні предки. 
Голова Львівської обласної організації Всеукраїнського товариства «Лемківщина» Степан Майкович під час брифінгу підкреслив: «Фестиваль організовуємо, щоб підтримати наші традиції, лемківську говірку, культуру. Гасло нашого фестивалю – пам’ятати, жити, творити».
На фестиваль запрошуємо не тільки лемків, але й вихідців з Перемищини, Ярославщини, Любачівщини, Грубешівщини, Холмщини, Томашівщини і всіх небайдужих до своєї історичної пам’яті.
Юлія ЛевицькаТак, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”