Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»


Конкурс на заміщення вакантної посади
Зимноводівська сільська рада ПОВТОРНО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). 
Чи відбудуться вибори до ОТГ?
Віднедавна серед наших мешканців можна почути чимало розмов на тему «чи буде утворена об’єднана територіальна громада?, яку користь від цього матимуть жителі села?, коли відбудуться вибори?».  
Спробуймо знайти відповіді на ці та інші актуальні питання.
Як відомо, в Україні триває реформа децентралізації (згідно з ухваленим Верховною Радою 2015 року Законом «Про добровільне об’єднання територіальних громад»). Серед населення немає єдності щодо цього питання, бо воно мало проінформоване, не знає, чого очікувати після об’єднання територіальних громад. Децентралізація насамперед відповідає за створення повноцінного базового рівня місцевого самоврядування. Незалежно від того, чи мале село, чи велике – людина може отримати все необхідне. За реформою, є два основні джерела державної підтримки об’єднаних територіальних громад: Державний фонд регіонального розвитку та субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи з розвитку інфраструктури ОТГ. Багато сіл уже встигло скористатися перевагами нової реформи – коштами, спрямованими на розвиток інфраструктури їхніх територій. 
Тему децентралізації не раз порушували і в одному з найбільших сіл в Україні – Зимній Воді. І хоч процес був доволі складний, бо кожен хотів бути господарем на своїй території, все-таки голови трьох сільських рад вирішили об’єднатися. Ухвалили рішення про утворення Зимноводівської ОТГ у складі сіл Зимна Вода, Лапаївка та Скнилів. Голова Львівської обласної державної адміністрації підписав лист до Центральної виборчої комісії про призначення перших виборів у Зимноводівській територіальній громаді. Люди дуже чекали призначення виборів, сподівалися на позитивні зміни, на покращення ситуації. Та цього не сталося. 
15 серпня під час брифінгу у Львівському центрі розвитку місцевого самоврядування оприлюднили, що Центральна виборча комісія заблокувала проведення перших виборів у новостворених об’єднаних громадах, серед яких і Зимноводівська сільська громада. Ніхто не передбачав такого повороту. ЦВК мотивувала своє рішення, що не може призначати вибори до новосформованих об’єднаних громад у зв’язку із тим, що Конституційний Суд визнав неконституційним закон про всеукраїнський референдум. Але, як відомо, є два шляхи призначення виборів до ОТГ: на референдумах, а також через рішення сільських рад, які бажають об’єднуватися. Наша сільська громада належно пройшла всі процедурні кроки, залишилось провести вибори. 
За словами директора Львівського центру розвитку місцевого самоврядування Галини Гречин, ЦВК перевищила свої повноваження і вигадала причину, щоби не призначати виборів. Кому це вигідно? З якою метою? На жаль, не дізнаємося. Мешканцям не дали скористатися своїми можливостями. Люди, які були готові активно впливати на діяльність громади, які сподівалися на якісні перетворення у ній, на вищий рівень життя, на подальший розвиток, розчарувалися. 
Свою оцінку блокування виборів до ОТГ висловив Зимноводівський сільський голова Володимир Гутник: «Для сільської ради цей факт не є трагедією. Трагедія в іншому – вчергове посіяна недовіра людей до нашої української влади. Щодо позиції ЦВК, яка ухвалювала рішення про вибори в стількох територіальних громадах, а тепер «опам’яталася» і почала вести гру в зворотному напрямі, то це їй жодної честі не робить. Так чинити не можна».
Вибори до ОТГ перенесли на грудень. Та чи вони відбудуться?...
Юлія ЛевицькаТак, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”