Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»


Конкурс на заміщення вакантної посади
Зимноводівська сільська рада ПОВТОРНО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). 

      Зимноводівська сільська рада Пустомитівського району Львівської області  відповідно до ст. 21Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» інформує про початок  громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо виготовлення містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану с. Зимна Вода», яка розроблена ДПДІП «Містопроект».

          Детальне ознайомлення з проектом містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану с. Зимна Вода» -  адмінбудівля сільської ради, с. Зимна Вода вул. Р. Шухевича,83 (тел. 295-77-85).

    Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по – батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, державних стандартів, норм і правил. Термін подання пропозицій – один місяць з дня виходу оголошення.Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”