Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
14 серпня о 15:30 в с. Раковець біля каплиці Св. Арх. Михаїла відбудеться молитва і благословення пасічників та плодів їхньої праці Високопреосв. Архиєпископом і Митрополитом Львівським Ігорем Возьняком. Запрошуємо пасічників з їхніми сім'ями та всіх людей доброї волі.
                 
Ярмарок бджолиної продукції, дегустація медів і медових напоїв, конкурси і вікторини відбудуться 
14  серпня  з  09:00 до 19:00
Всі діти, учасники конкурсів на найкращий вірш, малюнок та фотографію про бджілок, отримають нагороди. Для переможців дорослих забав на найкраще привітання з  ДНЕМ ПАСІЧНИКА   -   БОЧЕЛА !!!
     

І ми там будемо
мед-пиво пити
і друзів гостити!Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”