Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»


Конкурс на заміщення вакантної посади
Зимноводівська сільська рада ПОВТОРНО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). 

                                               
 
ЗИМНОВОДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Пустомитівського району Львівської області

   Р І Ш Е Н Н Я  № 911

від  26 квітня 2018 року
(ХХVІІ сесія VІІ демократичного  скликання)

Про  встановлення  заборони  торгівлі  алкогольними, 
слабоалкогольними  напоями  та пивом (окрім безалкогольного)


        Розглянувши неодноразові звернення мешканців с. Зимна Вода та висновки постійних комісій сільської ради, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», Постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854 "Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями", з метою усунення порушень громадського порядку у нічний час доби та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння,  сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Заборонити торгівлю пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим суб’єктам господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території с. Зимна Вода з 22.00 год. до 09.00 год. щоденно.
2. Попередити суб’єктів господарювання, що проводять торгівлю  пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим про те, що відповідно до ст. 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» акти ради, прийняті в межах наданих їм повноважень, є обов'язковими для виконання всіма розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами, а  також  громадянами,  які тимчасово  проживають на відповідній території.
 ( термін: до 20.05.2018р.     відпов. В. Луник )

3. Направити  звернення в Пустомитівський ВП ГУНПУ Львівській області про забезпечення в межах своїх повноважень контролю за дотриманням  правил реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових із врахуванням даного рішення.                  
                                          ( термін: до 20.05.2018р.     відпов. В. Луник)

4. Дане рішення оприлюднити на веб-сайті Зимноводівської сільської ради, дошці оголошень, в районному часописі «Голос народу» та направити суб’єктам господарювання, що  здійснюють торгівлю пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами столовими  на території с. Зимна Вода.
                                (термін: до 20.05.2018р.     відпов. В. Луник)

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань забезпечення  законності, правопорядку, депутатської етики, проблем  місцевого  самоврядування та оборонної роботи. 

 

      Сільський  голова                                                В. Гутник 
Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”