Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
Про проведення семінар-наради з питань державних закупівель

Відповідно до протокольного доручення голови Львівської облдержадміністрації від 29.03.2018 №56/0/7-18, в приміщенні обласної державної адміністрації (м. Львів, вул. Винниченка,18, каб.412) о 10:00 год. 04 травня 2018 року відбудеться семінар-нарада з виробниками товарів, виконавцями робіт та надавачами послуг Львівщини з метою активізації їх участі у закупівлях в системі "Прозорро". В ході наради буде проведено навчання для підприємців з питань організації та проведення процедур закупівель в електронній системі "Prozorro", також усі зацікавлені зможуть отримати відповіді на актуальні питання щодо застосування Закону України "Про публічні закупівлі".Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”