Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»


Конкурс на заміщення вакантної посади
Зимноводівська сільська рада ПОВТОРНО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). 
Про проведення семінар-наради з питань державних закупівель

Відповідно до протокольного доручення голови Львівської облдержадміністрації від 29.03.2018 №56/0/7-18, в приміщенні обласної державної адміністрації (м. Львів, вул. Винниченка,18, каб.412) о 10:00 год. 04 травня 2018 року відбудеться семінар-нарада з виробниками товарів, виконавцями робіт та надавачами послуг Львівщини з метою активізації їх участі у закупівлях в системі "Прозорро". В ході наради буде проведено навчання для підприємців з питань організації та проведення процедур закупівель в електронній системі "Prozorro", також усі зацікавлені зможуть отримати відповіді на актуальні питання щодо застосування Закону України "Про публічні закупівлі".Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”