Конкурс на заміщення вакантної посади
Зимноводівська сільська рада ПОВТОРНО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). 

Шановні мешканці Зимної Води!
Уклінно просимо Вас не спалювати сухої рослинності та не розводити вогню у невстановлених місцях. Це може привести до непоправних наслідків.
У п’ятницю, 27 квітня 2018 року в Пустомитівському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області відбудеться «пряма телефонна гаряча лінія» з питань пенсійного забезпечення громадян.

На питання мешканців району упродовж 10:00-13:00 відповідатиме начальник Пустомитівського сервісного центру управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Ярослава Зайшла.

Телефон «гарячої лінії» (0230) 4-28-53.

Нагадуємо, що «пряма телефонна гаряча лінія» з керівництвом Пустомитівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області проводиться щомісячно в останню пэ’ятницю місяця з 10:00 до 13:00 години.


Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2018 Рада села
“Зимна Вода”