Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
ПРОТОКОЛ робочої наради
щодо структури медичних закладів Пустомитівського району у сфері надання первинної та вторинної медичної допомоги, взаємодія з органами місцевого самоврядування
лютого 2018 року

14.02.2018                                             Актовий зал амбулаторії
                                                                 загальної практики сімейної
                                                         медицини (АЗПСМ)
                                        с.Зимна Вода
Присутні:
- Гичка Галина Григорівна - голова Пустомитівської районної ради;
- Лабай Іван Михайлович - в.о. головного лікаря комунального закладу Пустомитівської районної ради «Пустомитівська центральна районна лікарня»;
- Гутник Володимир Степанович - Зимноводівський сільський голова;
- Гонсьор Роман Броніславович - головний лікар амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Зимна Вода;
- працівники амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Зимна Вода.
Порядок денний:
Обговорення питання щодо впровадження медичної реформи та структури медичних закладів Пустомитівського району у сфері надання первинної та вторинної медичної допомоги, взаємодія з органами місцевого самоврядування.
14 лютого 2018 року під керівництвом голови Пустомитівської районної ради Галини Гички відбулася нарада з обговорення питання щодо впровадження медичної реформи та структури медичних закладів Пустомитівського району у сфері надання первинної та вторинної медичної допомоги, взаємодія з органами місцевого самоврядування.
І.Лабай
Повідомив присутніх, що дана нарада зібрана за ініціативи голови Пустомитівської районної ради Галини Гички та з метою інформування працівників амбулаторії загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ) с.Зимна Вода і жителів населеного пункту щодо подальшого існування названого медичного закладу.
АЗПСМ с.Зимна Вода є найбільша в Україні. Штатний розпис амбулаторії налічує 52 штатних одиниці.
Виникає необхідність розгляду питань: в якому ракурсі існуватиме амбулаторія під час і після проведення медичної реформи; перспектива

роботи медичних працівників, які не мають статусу сімейного лікаря і не входять в первинну ланку надання медичної допомоги.
Г.Гичка.
Проінформувала присутніх, що з 01.01.2018 року починається поетапне запровадження медичної реформи. Фінансування діяльності амбулаторії продовжено до 01.07.2018 року в межах відповідних показників кошторису 2017 року.
Один з варіантів збереження амбулаторії в с.Зимна Вода - необхідність проходження всіма медичними працівниками закладу курсів сімейних лікарів (перекваліфікація). Наприклад: сімейний лікар-невролог, сімейний лікар- хірург, медсестра сімейного лікаря - медсестра фізкабінету. Проте зазначений варіант для впровадження потребує значного часового ресурсу.
З даної ситуації можливий інший вихід. Організаційні покрокові дії:
1. В амбулаторію сімейної медицини села Зимна Вода будуть входити: дільничні терапевти, педіатри, сімейні лікарі сімейні медсестри згідно штатного розпису (первинна ланка надання меддопомоги) - під керівництвом головного лікаря Зимноводівської амбулаторії;
2. Наявні у Зимноводівській амбулаторії вузькі медичні спеціалісти другого рівня надання меддопомоги: лікар рентген-кабінету, хірурги, акушер-гінекологи, тощо - входитимуть до складу поліклініки Пустомитівської центральної районної лікарні на правах філії поліклінічного відділення Пустомитівської ЦРЛ - під керівництвом завідувача філії поліклініки;
3. Створення нового не прибуткового комерційного підприємства (з прийняттям нового статуту, під керівництвом директора) через який заключатимуться угоди з амбулаторіями для фінансування діяльності первинної ланки меддопомоги.
Дану реорганізацію необхідно провести щонайшвидше: оскільки з 01.07.2018 року державна субвенція щодо фінансування роботи вузьких спеціалістів не надходитиме. Кошти передбачено лише на діяльність сімейних лікарів.
Найближчим часом зазначене питання розглядатиметься профільною постійною комісією Пустомитівської районної ради, а згодом - заслухане на сесії.
Для реалізації намічених організаційних кроків необхідно, щоб якомога швидше надійшли пропозиції від комунального закладу Пустомитівської районної ради «Пустомитівська центральна районна лікарня».
Надходження коштів медзакладам залежатиме від кількості укладених угод з пацієнтами на рівні першої ланки надання медичної допомоги та забезпечуватиме перспективне фінансування діяльності другої ланки (відповідно до кількості скерованих пацієнтів). У зазначеному руслі повинна бути забезпечена тісна співпраця між першою та другою ланками надання меддопомоги.
Фінансування однієї частини технічних працівників відбудеться - за рахунок коштів, скерованих на фінансування амбулаторії, іншої частини - за кошти, скеровані на фінансування поліклінічного відділення.
Галина Гичка наголосила присутнім, що сімейна амбулаторія в с.Зимна Вода не припинить свого існування та не буде закрита.
Рекомендувала керівництву амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Зимна Вода запровадити електронні карточки пацієнтів.
В.Гутник.
Повідомив присутнім, що коли на даній території утвориться об’єднана територіальна громада (ОТГ), то фінансування первинної ланки надання медичної допомоги здійснюватиметься з бюджету ОТГ, на фінансування вторинної ланки - скеровуватиметься державна субвенція.
Питання від працівників амбулаторії.
Г.Семчишин.
Уточнила у сільського голови В.Гутника щодо пільгової оренди приміщення під робочий кабінет для надання стоматологічних послуг. Ліцензія не надається, поки не буде заключна угода на оренду приміщення.
І.Лабай.
Повідомив, що власник приміщення Зимноводівська сільська рада. Власник створює Конкурсну комісію для надання оренди приміщення.
В.Гутник.
Повідомив: насамперед необхідно напрацювати Положення про
конкурс на оренду приміщення і стоматологічного, медичного обладнання, затвердити на сесії Зимноводівської сільської ради та оголосити конкурс на оренду для визначення орендарів приміщення.
Запропонував, як один із варіантів вирішення питання, - створити госпрозрахункове відділення на базі Пустомитівської центральної районної лікарні.
І.Лабай.
Повідомив присутнім, що такий варіант опрацьовується.
Запитання від медсестринського складу.
Як отримуватимуть заробітну плату медичні сестри.
І.Лабай.
Повідомив, що сімейний лікар фінансує посаду медсестри і визначає їхню кількість, це - залежить від кількості укладених договорів з пацієнтами.
Г.Гичка.
Подякувала присутнім за співпрацю, спільну розмову та розуміння.
За підсумками наради робоча група вирішила рекомендувати та доручити:
1. Комунальному закладу Пустомитівської районної ради «Пустомитівська центральна районна лікарня» (ІЛабаю).
2. Амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Зимна Вода (Р.Гонсьору)
Підготувати спільні пропозиції до відповідної профільної комісії районної ради (з наступним їх винесенням на сесію) щодо збереження медзакладу у селі Зимна Вода і злагодженого безперебійного функціонування комунального закладу Пустомитівської районної ради «Пустомитівська центральна районна лікарня» та амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Зимна Вода.

Секретар                                                      Оксана СтойкоТак, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2020 Рада села
“Зимна Вода”