Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
Революція Гідності 2013-2014 рр.
с.Зимна Вода/ 2018 рік 
Чотири роки, як чотири дні…
«Українці практично голіруч змусили відступити «Беркут», з гідною великих народів холоднокровністю завдали історичної поразки тиранії, і тому не просто європейці, а кращі з європейців, європейці не тільки з історії, а й за пролитою кров‘ю». 
Французький філософ Бернар Анрі-Леві, 5 березня 2014 р.
     Революція Гідності 2013-2014 рр. та агресія Росії проти України   стали центральними подіями новітньої історії не лише України, а і Європи та світу. Революція Гідності сприяла відродженню цінностей свободи, гідності, переосмисленню багатьма людьми світу свого призначення. А російська агресія проти України змусила вільний світ усвідомити мету російського режиму та почати готуватися до опору.
1.Передумови Майдану.
За кілька днів до саміту «Східного партнерства» ЄС у столиці Литви Вільнюсі, де мала бути підписана Угода про асоціацію України з ЄС, уряд ухвалив рішення відмовитися від її підписання. Це відбулося після раптового візиту Януковича до Москви. Хоча упродовж кількох років сам Янукович і його урядовці в один голос доводили вигідність асоціації з ЄС для України. Рішення спричинило шок у суспільстві. Всі попередні уряди заявляли про європейську інтеграцію України. Чимало українців згоджувалися терпіти корумповану і недолугу владу в обмін на сподівання хай і поступової, але еволюції в майбутньому. Тепер ця надія зникала. Крім того, відмова від Асоціації сприймалася багатьма українцями як загроза самому існуванню України. Адже стала очевидною повна залежність голови держави від Росії.
Окрім того великою загрозою для України стала ідея втягнути країну до Митного та Євразійського союзів, створених Росією. Керівництво Росії прагнуло відновити імперію і потребувало для цього ресурсів України – матеріальних і трудових. Російське керівництво підтримувало перебування злодіїв при владі в Україні, оскільки це виснажувало життєві сили України, здешевлювало українські підприємства, давало можливість  спільного розкрадання українських активів. Росія прагнула позбавити Україну перспектив розвитку за зразком європейських держав. Адже деградовану країну значно легше підкорити. Більшість керівників силових відомств України за часів режиму Януковича, включно з міністрами оборони, керівниками розвідки, внутрішніх військ, СБУ тощо, були російськими агентами і працювали на шкоду інтересам України.
2.  Першопричинами Революції Гідності були: 
                 21 листопада 2013 р. кілька журналістів вийшли на Майдан Незалежності у Києві та поширили в соціальних мережах заклик до всіх небайдужих приєднатися. На Майдані того дня зібралося півтори тисячі осіб, переважно журналісти та молодь. Першими до Євромайдану долучилися студенти. Спочатку протестувальники вимагали лише підписання Угоди з ЄС, через що акцію було названо «Євромайданом».    
                
                Практично одразу влада перейшла до індивідуального терору як у столиці, так і в регіонах. Політичних активістів били, заарештовували, звільняли з роботи.
          Свої Майдани утворилися в усіх областях України. Щоб виходити на протести в регіонах, часто було потрібно ще більше героїзму, ніж у столиці. 
           У найбільшому селі України Зимній Воді теж організовувались люди і брали активну участь у подіях на майдані: 
Хто їхав власним транспортом, хто добирався поїздами, а багато мешканців с.Зимна Вода мали змогу їхати автобусами, які курсували від сільської ради аж до самого Києва.   
            У той же час утворився актив євромайдану, осередок якого знаходився  у Зимноводівському Народному домі «Просвіта» . Сюди люди приносили їжу, медикаменти, теплі речі, гроші. Волонтерами євро майдану у Народному домі стали  Котюк Орест, Іващишин Мар’яна, Додатко Галина,  Фукс Олег, Дерпак Леся, Фукс Анатолій, Будзановський Михайло, Будзановський Борис .
           Молоді хлопці та дорослі чоловіки, юні дівчата і жінки, безробітні та пенсіонери, студенти  та працівники різних сфер діяльності  Зимної Води і  підприємці  були активними  учасниками Майдану:
Наваляний Андрій, Суряк Степан, Когут Іван, Бишко Роман, Курівчак Володимир, Андрейців Олег, Ложевський Юрій, Гап’як Михайло, Бутинець Юрій, Яблонський Роман, Ковалевич Сергій, Біда Сергій, Чубірко Андрій, Букартик Ярослав, Фукс Анатолій, Слабий Петро, Огірко Степан, Малиняк Роман, Гонсьор Роман,Черепкова Катерина, Щербата Ярина, Щирба Руслан…
Скрут Ростислав
Сокач Роман
 

Підприємці села : Хариш Ярослав, Пелещишин Юрій, Ривак Любомир, Петрик Ганна, Корпан Роман…
Даруйте нам всі, хто був на Майдані, і кого тут не згадали через невідомість прізвищ. Серед перелічених є семеро  наших мешканців, які отримали поранення різної ступені важкості під час Революції Гідності, є й такі,   що всі три зимові місяці знаходились у Києві на майдані Незалежності. 
Ті, хто з різних причин не могли поїхати до столиці підтримували морально , матеріально  і молитовно усіх учасників  Майдану. 

3. Наслідками Революції Гідності стали:
Зростання самоповаги, патріотизму та солідарності громадян України. Майдан продемонстрував здатність українців до самоорганізації, взаємодопомоги та самопожертви, виявив, що для наших співгромадян, незалежно від регіону проживання, важливими цінностями є свобода, людська гідність, право обирати свою долю.

Пам’ятаймо, шануймо!
  Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2020 Рада села
“Зимна Вода”