Конкурс на заміщення вакантної посади
Зимноводівська сільська рада ПОВТОРНО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). 

Шановні мешканці Зимної Води!
Уклінно просимо Вас не спалювати сухої рослинності та не розводити вогню у невстановлених місцях. Це може привести до непоправних наслідків.
Зимноводівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). Вимоги: вища освіта за напрямком будівництво, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері, володіння базовими програмами. Подання документів проводиться на протязі 30 к. д. з дня виходу оголошення.
Для ознайомлення з умовами конкурсу, просимо звертатися в секретаріат сільської ради за адресою: с. Зимна Вода, вул. Шухевича, 83:    тел. 295-77-85.

Зимноводівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КП «НАШЕ СЕЛО». Кваліфікаційні вимоги: вища або середня спеціальна освіта, досвід роботи в господарській сфері (перевага надається особам, що працювали на керівних посадах у сфері житлово-комунального господарства). 
До заяви кандидата додаються: автобіографія, заява на ім’я голови Зимноводівської сільської ради про призначення на посаду, біографічна довідка, копії документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання та інші документи про освіту, копія трудової книжки, дві фотографії розміром 4 х 6, інша додаткова інформація. 
Заява подається протягом 30 к. д. з дня виходу оголошення за адресою: с. Зимна Вода вул. Шухевича, 83, каб. №14 (контактний тел. 295-77-85).Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2018 Рада села
“Зимна Вода”