Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
Зимноводівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). Вимоги: вища освіта за напрямком будівництво, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері, володіння базовими програмами. Подання документів проводиться на протязі 30 к. д. з дня виходу оголошення.
Для ознайомлення з умовами конкурсу, просимо звертатися в секретаріат сільської ради за адресою: с. Зимна Вода, вул. Шухевича, 83:    тел. 295-77-85.

Зимноводівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КП «НАШЕ СЕЛО». Кваліфікаційні вимоги: вища або середня спеціальна освіта, досвід роботи в господарській сфері (перевага надається особам, що працювали на керівних посадах у сфері житлово-комунального господарства). 
До заяви кандидата додаються: автобіографія, заява на ім’я голови Зимноводівської сільської ради про призначення на посаду, біографічна довідка, копії документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання та інші документи про освіту, копія трудової книжки, дві фотографії розміром 4 х 6, інша додаткова інформація. 
Заява подається протягом 30 к. д. з дня виходу оголошення за адресою: с. Зимна Вода вул. Шухевича, 83, каб. №14 (контактний тел. 295-77-85).Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2020 Рада села
“Зимна Вода”