Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

Стан реалізації «Програми енергозбереження для населення Пустомитівщини на 2017 – 2020 роки»

З метою зменшення обсягів використання енергетичних ресурсів населенням,  скорочення витрат на утримання та експлуатацію житла та стимулювання населення на впровадження енергозберігаючих заходів розроблено «Програму енергозбереження для населення Пустомитівщини на 2017 – 2020 роки». 
В рамках Програми впродовж 2017 року надано 55 кредитів для фізичних осіб на впровадження енергоефективних заходів з сумою відшкодування з районного бюджету 21,483 тис. грн.
На 2018 рік в районному бюджеті передбачено 100 тис. грн. для реалізації Програми.
Районна Програма передбачає відшкодування 15% річних відсотків за кредитами, що надаються для населення на впровадження енергозберігаючих заходів.
Окрім того обласною «Програмою енергозбереження для населення Львівщини на 2016-2020 роки» передбачено відшкодування ще 10% відсотків за згаданими кредитами.
Варто також зазначити, що для мешканців Пустомитівської міської ради з місцевого бюджету додатково проводиться відшкодування 10% річних відсотків за вказаними кредитами для Позичальників.
Послідовність реалізації Програми.
Між Пустомитівською райдержадміністрацією та кредитно-фінансовими установами, а саме: АТ «Ощадбанк» та КС «Вигода» укладено Генеральний Договір про співробітництво.
Відшкодування відсотків здійснюється на підставі Генерального Договору та відповідного пакету документів, які зберігаються в кредитно-фінансовій установі і є доступними для ознайомлення за вимогою головного розпорядника коштів.
Відшкодування відбувається помісячно, шляхом перерахунку райдержадміністрацією коштів на рахунок відповідної кредитно-фінансової установи, яка в свою чергу розподіляє ці кошти на поточні рахунки Позичальників, про що райдержадміністрації надаються відповідні підтверджуючі документи.
Відшкодування відсотків за кредитами здійснюється на впровадження таких енергозберігаючих заходів:
встановлення обладнання, для роботи якого використовується альтернативна енергія;
утеплення зовнішніх стін будинків, підвальних приміщень, горищ покрівель та фундаментів;
встановлення рекуператорів тепла;
встановлення та заміну вікон, віконно-балконних конструкцій з енергозберігаючим двокамерним склопакетом;
встановлення та реконструкцію електроопалення за енергозберігаючими технологіями;
встановлення та реконструкцію індивідуальних систем опалення, у тому числі з використанням альтернативних до природного газу джерел енергії.

Відділ житлово-комунального господарства та 
будівництва райдержадміністраціїТак, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2020 Рада села
“Зимна Вода”