Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»


Конкурс на заміщення вакантної посади
Зимноводівська сільська рада ПОВТОРНО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). 
Про виконання Програми
соціально-економічного та культурного розвитку
с. Зимна Вода за 2017 рік

        На протязі 2017 року виконавчий апарат сільської ради провів значну роботу по наданні послуг мешканцям села та виконанню Програми  соціально-економічного та культурного розвитку с. Зимна Вода за 2017 рік. 
      Всього в апараті сільської ради працювало  15 осіб. Крім того  при сільській раді працював  Центр соціальних служб для дітей, сім»ї та молоді в складі 2-х чол. Основними напрямками роботи  були: робота з мешканцями села щодо видачі довідок, актів громадянського стану, реєстрації громадян; підготовка і прийняття рішень, робота по виготовленні містобудівної та землевпорядної документації, робота  з благоустрою села, робота по капітальному ремонту та будівництву об»єктів соціального призначення, будівництву каналізаційних мереж та споруд і т.п.
        Станом на 1.01.2017 року в селі проживало 11505 чол. у 3527-ми домогосподарствах. Індивідуальних житлових будинків налічується 2629 (424303 м.кв.), багатоквартирних будинків 47 ( з них 37 – комунальні). Квартир маємо 445 (35731м.кв). На протязі року здано в експлуатацію 37 індивідуальних житлових будинків та 4 нежитлових об»єкти. Сьогодні в селі налічується 136 вулиць. Протяжність сільських доріг складає понад 70 км.
         Упродовж 2017 року було зареєстровано в селі 293 людини, знято з реєстрації 98, перезареєстровано-59.  
           Секретаріатом виконкому всього за рік видано 7942 довідки (або по 32 в день (248 роб. днів), прийнято 696 рішень . Видано свідоцтв  про шлюб - 40 шт;  народження - 80 шт; смерть - 140 шт.
        Всього за рік поступило до сільської ради 1170 заяв,  в т. ч. 26 інформаційних запитів та звернень на гарячу лінію; 958 вхідних документів від органів державної влади, установ  і організацій. Вийшло від нас 1140 одиниць вихідної кореспонденції.
        На протязі року проведено 9 сесій і прийнято 312 рішень. Недостатньо працюють депутати в комісіях. Комісії засідають нерегулярно, недостатньо вникають у вирішення проблемних питань, часто відкладають розгляд заяв громадян, не пишуть обґрунтованих висновків. Ряд  депутатів систематично пропускають засідання депутатських комісій та сесій.

          Значна робота ведеться по військовому обліку. Маємо 1449 чол. військовозобов»язаних,  з яких 240-офіцери, 132 – сержанти і солдати, 205 –рядові, в т.ч. -78 жінок, 586 обмежено придатних.  Маємо також 94 учасники АТО,  з яких 37- демобілізованих. 85 учасників  АТО отримали земельні ділянки для житлового будівництва або ведення ОСГ. 
       За рік із 217 призовників  пішли в збройні сили - 6 чол.,  на службу  по контракту - 11 чол. Найбільшою проблемою на сьогоднішній день є ухилення від військової служби. Всі сильно люблять Україну, але мало хто  хоче її захищати.

       Вже на протязі майже 2-х років у сільській раді працює державний реєстратор. За минулий рік нею було зареєстровано право власності на 273 земельні ділянки, 95 житлових будинків, 320 об»єктів іншого речового права, проведено 70 змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Всього за рік реєстратором було прийнято  758 заяв і, відповідно проведено державну реєстрацію. Реєстратор надає послуги як мешканцям Зимної Води, так і других населених пунктів.
     
      За 2017 рік  досить багато робіт виконано по благоустрою села. Вже більше року в надзвичайних умовах проходить вивіз ТПВ з села.  Із закриттям Грибовицького сміттєзвалища у нас виникли проблеми подібні до Львівських. Проте, мешканці села не відчули наших труднощів. Вивіз ТПВ проходить перевалочним способом. Тобто, протягом 3-х днів збирається сміття із села, вивозиться на площадку, а далі, перевантажується на чужий спецтранспорт і вивозиться на сміттєзвалище. Це  приводить до додаткових затрат коштів і  праці, але є дешевше, ніж при наданні послуг спеціалізованими підприємствами.  У 2017 році  наші жителі платили  по 17,5 грн за 120 л. ТПВ . У 2018 році вартість вивозу 120 л. ТПВ комунальним підприємством для населення  вже складає 29 грн, а ТзОВ «Спецавтотранс» - 41,60 грн. При визначенні виконавця послуг з вивозу ТПВ всі захищали комунальне підприємство, але ситуація сьогодні є критичною. Якнайшвидше необхідно вирішити дану проблему.
         Крім збирання і вивозу сміття, комунальним підприємством проводиться  щоденне прибирання території села, в основному, вздовж  доріг та в громадських місцях. Але і тут є  проблема. Частина мешканців села викидає сміття будь-де. Тому часом швидко заповнюються ящики для пластикових пляшок побутовим сміттям, обростають горою сміттєві баки. Хоч таких випадків ми намагаємося не допускати, все ж наші «свідомі громадяни» спричиняються до цього. А частина мешканців взагалі відмовляються від послуг по вивозу ТПВ, мотивуючи тим, що в них немає сміття. Із 2629 інд. житлових будинків та  47 багатоквартирних заключили договори на вивіз ТПВ – 1882 (70%) власники. Із понад 40 об»єктів нежитлового сектора (магазини, підприємства, установи) заключили договори лише 20 (50%).
       На протязі року сільською радою закуплено та встановлено  три дитячих майданчики: по вул. О.Кобилянської, Нечуя-Левицького та Сонячній. Встановлено   два тренажерних спортивних комплекси по вул.. Шухевича (стадіон) та вул. Н.Левицького. Докомплектовано майданчик по вул.. Роксолани. Завдяки старанням депутатів Б.Сокача та Н. Безпалюк (та залученню коштів населення) через перемогу в обласному конкурсі мікропроектів придбано і встановлено дитячий майданчик по вул. Тихій. Також хочеться відзначити мешканців вул.. Н.Левицького, Чупринки та Полуботка, котрі виконали багато робіт по підготовці та огородженні дитячо-спортивного майданчика, виготовленні окремого обладнання.  Проте, прикро, що цю роботу не всі шанують. На ряді майданчиків з року в рік нищиться обладнання, загорожа, постійно смітять.
         В 2017 році багато робіт проведено по ремонту мереж вуличного освітлення яких маємо понад 64 км.     Зокрема, проведено капітальні ремонти із заміною кабелів та світильників  вуличного освітлення по вулицях Мазепи, Львівській, Шухевича (від кільцевої до сільської ради), оскільки на цих вулицях найбільш інтенсивний рух. Є ще проблеми з освітленням окремих ділянок вулиць та заміною ламп. Це питання не вирішиться доки комунальне підприємство не знайде для роботи другого електрика. Сьогодні в КП працює один електрик на пів ставки. Всього в селі встановлено 1167 світильників вуличного освітлення. Використано для вул. освітлення за рік 173170 кВт (у 2012 році використано 202854 кВт) електроенергії на суму 466617 грн. Як видно, завдяки заміні ламп на енергоощадні, ми значно скоротили споживання електроенергії. Ця робота буде продовжуватися. В кінці року ще закуплено 64 нових світильники.
        На протязі року виготовлено і встановлено ряд автобусних зупинок: по вул. Сірка, Шухевича, Мазепи. Виготовлено 100 вуличних вказівників і вже частину встановлено. Висаджено вздовж вул. Миру 126 ялинок.
        Не вдалося, як планували, виготовити загорожу для кладовища та влаштувати світлофорний об»єкт біля сільської ради. Проте, закуплено 120 м.п секційної огорожі, яка буде встановлена у 2018 році.
        Також для зміцнення матеріальної бази комунального підприємства закуплено новий трактор з обладнанням для чистки доріг.
        Багато роботи в селі є по обслуговуванні водопровідних та каналізаційних мереж. Всього маємо водопроводів  41.05 км, фекальної каналізації 24,1 км, дощової каналізації 2.35 км та три насосних станції. Відповідно до рішення сільської ради № 368 від 11 жовтня 2012 року та  № 92 від 25 лютого 2016 року  обслуговуванням діючих водопровідних та каналізаційних мереж і насосних станцій, наданням послуг з  водопостачання та водовідведення на території села займається ТзОВ «Водоканал Зимна Вода».
          Щодо виконання завдань по розвитку водопровідних мереж, то тут робота є недостатною. Ми планували розпочати будівництво насосної станції по вул. Городоцькій  (біля планів учасників АТО) та встановити пожежні гідранти. Цього не виконано. Також не проведено паспортизацію мереж водопостачання та водовідведення. Тут недопрацювання спеціаліста з питань ЖКГ. 
       Проблемними питаннями по даному напрямку роботи є також те, що насосні станції не мають електричного живлення з двох різних ліній, через що маємо час від часу відключення постачання води. Вирішити цю проблему має бути пріоритетом у 2018 році. 
      Також маємо проблему із водовідведенням із «Сонячного краю». Через незадовільну експлуатацію керівництвом ОСББ власної каналізайної насосної станції, часто трапляються витоки каналізації. Тому, одним із основних завдань на 2018 рік має стати її вирішення.
       Кращими темпами у минулому році йшли роботи по будівництву каналізації. Завершено прокладання каналізаційних мереж 2-гої черги каналізування: по вул. Сірка та Львівській. Виконано проекти каналізування по вулицях: Суховільській (від Івасюка до Львівської), Сагайдачного та прилеглих (Грушевського, У.Кравченко, Д.Галицького, П.Орлика, М. Людкевича), П.Мирного, М.Підгірянки. Частково виконано роботи по каналізуванні вул.. Роксолани. В  листопаді ми отримали на каналізування 3,234 млн  коштів із Державного екологічного фонду. Проте, використали лише 1.25 млн. Решта коштів знову повернулися до Києва.
       Сільською радою прийнято ряд рішень про продовження робіт по каналізуванню села (вул.. Курбаса і прилеглі, частини Суховільської, Сірка, Шухевича, Мазепи, Опільського). Проте, у зв»язку із прийняттям змін до будівельного законодавства, у 2-му півріччі 2017 року ми не отримали містобудівних умов і обмежень на жоден проект. Наші звернення до всіх можливих інстанцій наразі не принесли успіху. Виглядає так, що якщо не внесуть зміни до 29 ст. ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», роботи по каналізуванню припиняться.
    В першу чергу,  це стосується проектів по б-ву каналізації по вул.. Глібова
та водовідведення по вул.. Сонячній, Сірка, Теліги.
        Всього до каналізації станом на 1.01.2018 року підключено 698 житлових будинків (26%), в т.ч у 2017 році 159;  вода подається 2061 споживачу (ІЖБ + квартири) (67 %).

       Досить багато зроблено роботи по виготовленні проектів по капітальному будівництву. Виготовлено наступні проекти:
1. Будівництва дитячого садка по вул. Сагайдачного
2. Капітального ремонту вуличного освітлення по вул. Мазепи та Львівській.
3. Капітального ремонту- розчистки русла річки Зимна Вода
4. Будівництва спортивного майданчика із штучним покриттям біля ЗОШ 1
5. Капремонту тротуарів по вул..Заньковецької
6. Будівництва автомобільної стоянки з автобусними зупинками біля ЗОШ 1
7. Будівництва тротуарів та стоянки біля церкви Петра і Павла
8. Будівництва каналізації по вул..П.Мирного
9. Будівництва каналізації по вул.. Роксолани
10. Капітального ремонту  площі між вул. Миру та вул. Львівською 
11. Капітального ремонту вул. Сірка
12. Капітального ремонту вул. Суховільської 
13. Капітального ремонту  вул. Сонячної та вул. Бічної Миру
14. Капітального ремонту  вул. Львівської (від Мазепи до Городоцької )
15. Реконструкції дитячого майданчика із штучним покриттям по вул. Сірка.
16. Встановлення системи пожежо та блискавкозахисту сільської ради

         Майже всі проекти пройшли державну експертизу і затверджені сесією сільської ради. Крім того, у зв»язку із змінами у будівельному законодавстві, котрі вступили в дію 10 червня, по ряду проектів  необхідно було їх корегувати, повторно здавати на експертизу, повторно затверджувати на сесії сільської ради і лише тоді подавати документи ДАБІ для отримання дозволів на виконання будівельних робіт. Це дуже великий об»єм роботи з яким успішно справився заступник сільського голови Н.Гнатишин .
         Також за півріччя виготовлено і затверджено ряд детальних планів:
- по Сагайдачного для будівництва садка;
- по вул. Шашкевича;
- частини території колишнього радіоцентру.
         Довго іде виготовлення детального плану території кварталу забудови «Південний» через неправильне розміщення ділянок відносно координат.
Виготовлено топографічну зйомку території  від вул. І.Франка до «Смолярні» та виконуються роботи по розробці детального плану.
     
        Багато робіт виконано із землеустрою. Передано  9 ділянок для ведення ОСГ учасникам АТО. Практично всім надана допомога у виготовленні проектів відводу. Відведена ділянка під дитячий садок.  Виготовлено  проект землеустрою по відведенні земельної ділянки для будівництва лінії електропостачання до ЗОШ № 2 та  дороги від вул. Тихої до Січових стрільців. Домоглися  перезаключення договорів  оренди з Епіцентром та капітал-Плазою.
Проведена  значна  робота по продажу права власності та права оренди на земельні   ділянки та організовано проведення  земельних торгів у формі аукціону. Продано за кільцевою 15,6 га під будівництво об»єктів комерційного призначення (в т.ч. логістичні склади) на суму 29876558,4 грн,  та 0,0995 га для будівництва ІЖБ на суму 372490 грн.  Підготовлено для продажу через аукціон земельну ділянку з будівлею (колишній столярний цех) по вул. Шептицького, 7 та земельну ділянку площею 0,1 га для будівництва магазину по вул.. Січових Стрільців.
        Незадовільною була робота по інвентаризації земель. Завдання, які ми ставили перед собою, не виконані. Проблема полягає в тому, що розробниками технічної документації нерідко неправильно були за координовані ділянки. Тому тепер треба поправляти технічну документацію і вносити зміни до земельного кадастру.
            На протязі року велика робота була проведена тендерним комітетом по закупівлях робіт, товарів і послуг через систему «Прозорро». Зокрема було проведено 5 тендерів: по будівництву дитячого садка по вул. Сагайдачного,
каналізації по вул.. Сагайдачного (та прилеглих), капітальному ремонту вул. Сірка, капітальному ремонту вул. Львівської (від Мазепи до Городоцької), закупівлі електроенергії.
            Проведено всього 62 закупівлі на суму 68,8 млн, в т.ч. 13 допорогових закупівель, 4 відкриті торги. Найбільшими з них були:будівництво дитячого садка (34,9 млн), будівництво каналізації по П.Мирного; будівництво каналізації по Роксолани; будівництво каналізації по Підгірянки;  будівництво каналізації по вул. Суховільській; будівництво спортивного залу Зимноводівської ЗОШ №2 по вул. Ів. Сірка. Мережі зовнішнього електропостачання.
         Завдяки закупівлям через Прозоро зекономлено майже 4 млн.грн. Проте, проблема полягає в тому, що виконанням  незручних робіт (дрібні ремонти доріг, об»єктів благоустрою і т.п.) ніхто не хоче займатися. Тому ми неодноразово закликали і закликаємо сьогодні депутатський корпус, мешканців і підприємців  залучати до робіт на території села якомога більше підприємств і організацій. Тоді буде конкуренція, а значить краща якість робіт і швидші темпи.
         Досить багато робіт виконано по капітальному будівництву. 
Продовжуємо будувати спортзал ЗОШ № 2. Планувалося в 2017 році завершити дане будівництво, проте, так не вийшло. Вже під кінець року ми зуміли побудувати дві високовольтні лінії для  електропостачання ЗОШ 2 та прилеглих вулиць.  Це дасть змогу покращити електропостачання частини села прилеглої до ЗОШ № 2. Проте, через недостатню активність підрядника всього виконано робіт лише на 3,253 млн. грн.., в т. ч на  617 тис. –державних. Підрядник відмовляється виконувати роботи по цінах закладених кошторисом. Мабуть доведеться розривати угоду, перераховувати залишки робіт та по новому проводити тендер.                                                                                                                                    
        Багато робіт проведено за півріччя  по поточному та капітальному ремонту комунальних доріг. Так, після проведення каналізаційних мереж, було відновлено вулиці: Б.Хмельницького, Петлюри, О.Вишні, Леонтовича, Кропивницького, Журавлиної, М.Вовчка, Роксолани, Миколайчука, кн..Ольги, Волошина та частково інших.     Також проведено поточний ремонт частин вул.. Тихої, Кобилянської, Нової,  Заньковецької, Мазепи, Львівської, Богуна, Озерної та ін..
      Виконано проект по влаштуванні стоянки та автобусних зупинок біля ЗОШ 1; проект по будівництву тротуару по вул.. Заньковецької; проект по влаштуванні тротуару та стоянки біля церкви Петра і Павла. Побудовано пішохідну доріжку від Мазепи до кладовища.
      Проведено асфальтування вулиці Лисенка та Спортивної. Завершено капітальний ремонт вул.. Миру. Розпочато роботи по капітальному ремонту вул.. Сірка.
      Виконано ряд робіт по покращенню інфраструктури стадіону «Хіни». Зокрема, завдяки залученню спонсорських коштів побудовано навіс над лавками для глядачів. Сьогодні, дана споруда може вмістити більше 600 осіб.
      Багато роботи  на протязі 2017 року проведено силами працівників культури (директор Народного дому М.Бойко)  по національно-патріотичному та культурному вихованні. Проводилися наступні заходи і свята: свято коляди, День Злуки, день пам»яті Героїв Небесної сотні,  День матері,  свято Прапора, концерт до дня Конституції, День Незалежності, День захисника України (Покрови), День ЗУНР,  Миколая та багато інших. Особливо багато зусиль доклали наші працівники культури та учасники художньої самодіяльності до успішного проведення обласного фестивалю «Гомін Лемківщини». Тут також левову частку праці вклала депутат сільської ради Н.Гудима. 
      Приємно, що художні колективи Зимної Води вже знають далеко за нашими межами. Так, квартет «Дивоцвіт» у складі М.Бойко, М.Іващишин, В.Паращак та Л.Дерпак брав участь у фестивалі «Лемківська ватра» у Ждині (Польща) та у фестивалі в Луганській області . Також у Польщі виступав наш зразковий колектив народного танцю «Бавниця» (кер. Н.Максимюк). Крім того, «Бавниця» є активним учасником всіх сільських заходів та багатьох районних і обласних. Радують наші хорові колективи: хор «Вознесіння» церкви Петра і Павла кер.Г.Камінська) та народний хор «Обрій» (кер. М.Дацко). Вони також є  учасниками багатьох заходів різного рівня. В багатьох заходах приймають участь колектив бального танцю «Свінг», гурток бойового гопака, «Пласт» та ін..
        Для культури села коштом сільської ради придбано де-яку апаратуру та сценічні костюми.

        Значна робота проводилася по соціальному захисту населення. Центром соціальних служб надавалася необхідна допомога сім»ям, котрі опинилися в складних життєвих обставинах. Таких сімей в селі є 20.  Також надавалася багатьом потребуючим (в основному на лікування) грошова допомога. Всього за рік надано 96 допомог на суму 739000 грн.. Учасникам АТО та малозабезпеченим допомагали дровами.

         Проводилася робота по питанню об»єднання громад. Прийняли позитивні рішення Лапаївська та Скнилівська сільські ради. Скоріш за все восени будемо мати вибори до об»єднаної громади.  Дуже хочеться, щоб кандидували на сільського голову та депутатів не лише люди, котрі вміють давати «цінні» поради, а котрі знають як зробити краще, вміють це робити і, головне, хочуть.
        Багато робіт у 2017 році проведено із різними  організаціями і установами. Наприклад, ми неодноразово ми зверталися до облавтодору та міністра транспорту по влаштуванні засобів регулювання руху при виїзді на кільцеву. Піднімали питання про розширення дороги біля магазину «Лілія». 
       Неодноразово зверталися до Пустомитівського РЕМу  по питаннях покращення забезпечення мешканців села електроенергією. Вже замінено ряд трансформаторів,  проведено реконструкцію на районній підстанції по вул.. Гоголя. Є надія, що відключення та аварії залишаться в минулому.
       Двічі зверталися до ПАТ «Українська залізниця»  з клопотанням про приведення до належного стану залізничної станції Зимна Вода та прилеглої в межах смуги відведення території. Чекаємо на реакцію керівництва. 
       На протязі 2-го півріччя стикнулися з проблемою отримання містобудівних умов і обмежень для будівництва каналізаційних мереж. Не дивлячись на наші звернення до РДА, ОДА та мінрегіону, проблема не вирішена.

       Не вдалося у 2017 році:
- в повній мірі вплинути на обленерго щодо надання якісних послуг мешканцям села;
- вплинути на службу автомобільних доріг в питанні прибирання, освітлення, встановлення зупинок, будівництва тротуарів вздовж державних автодоріг; 
- допомогтися заключення договорів оренди СПД, котрі використовують землю без правовстановлюючих документів (Цитадель плюс, М.Стецишин);
-допомогтися заключення договорів оренди із найбільшими землекористувачами (Галімпекс-склодзеркальний завод, ЗНО);
- вплинути на СПД  та юридичних осіб в питаннях їх реєстрації за місцем проведення господарської діяльності;
- домогтися від керівництва Львівської залізниці  ремонту приміщення станції Зимна Вода та благоустрою  прилеглої території;
-вплинути на перевізника по маршруту № 156 щодо покращення роботи.
           Тут доля недопрацювання депутатського корпусу. Адже на протязі року вищевказані проблеми не вивчалися в депутатських комісіях і не пропонувалися шляхи їх вирішення.
          
           Серйозною проблемою на сьогодні є відсутність кадрів. Так, на протязі року ми тричі оголошували конкурс на спеціаліста – будівельника, але так ніхто і не зголосився. Це дуже тривожний сигнал.
           Хвилює і те, що не завжди знаходимо розуміння і підтримку у мешканців нашого села. Де-хто вважає, що все повинна робити сільська рада і комунальна служба. Але, кожен має оцінити, що реально можна зробити наявними грошовими, технічними і трудовими ресурсами, що є у розпорядженні сільської ради. Кожен має оцінити свій внесок у розвиток громади, підрахувати скільки щорічно він сплачує податків до місцевого бюджету і лише тоді робити висновки.

            Крім питань висвітлених у звіті апарату та виконкому сільської ради  доводилося вирішувати ще багато поточних питань, котрі можливо не є надто важливими для села в цілому, але котрі зачіпали інтереси наших мешканців і були для них надзвичайно важливими. 
            Ми бачимо і знаємо проблеми села, проте вирішити все  силами апарату сільської ради неможливо. Тому прохання, і до депутатського корпусу,  і до мешканців села, спільними зусиллями робити наше село кращим..

16.01.2018

Сільський голова                                                    В.Гутник


Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2018 Рада села
“Зимна Вода”