Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
29-30 серпня 2015 року у с.Зимна Вода біля Львова відбудеться I Львівський обласний фестиваль «Гомін Лемківщини».
Організаторами фестивалю будуть Львівське обласне товариство «Лемківщина», Зимноводівська сільська рада, Пустомитівська районна державна адміністрація, Пустомитівська районна рада, Городоцька районна державна адміністрація, Городоцька районна рада, Фундація дослідження Лемківщини, ЛОМГО "Молода Лемківщина”, а також Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада.
Попередньо до участі у фестивалі зголосилось  30 творчих колективів. Також буде запрошено колективи, виконавців та учасників з Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.
Старостою фестивалю буде О.Головатий.
Місце проведення фестивалю - територія стадіону с.Зимна Вода.
Замість старої стаціонарної сцени Пустомитівська РДА безкоштовно надасть власну мобільну сцену. Було зведено новий стаціонарний санвузол та проведено каналізацію. На території буде облаштоване місця для стоянки автотранспорту, а також місця для торгівлі.
Вхід безкоштовний.
На території фестивалю діятиме наметове містечко. Кожен бажаючий може взяти із собою намет і переночувати на території фестивалю.
Коротка програма:
29 серпня (субота)
14:00 – Урочисте відкриття фестивалю. Покладання квітів до пам’ятників Т.Шевченка, Є.Дровняка та депортованим у Львові. Запалювання ватри
15:00 – Концертна програма фестивалю. Паралельно відбуватимуться презентаційні, мистецькі та спортивні заходи
22:00 – завершення заходів першого фестивального дня
30 серпня (неділя)
11:00 – Служба Божа на території фестивалю
13:00 – Продовження концертної програми
17:00 – Завершення фестивалю. Урочисте закриття

Фестивалі лемківської культури у Львівській області традиційно відбуваються у с.Нагірне, Бориславі та Городку. Лемківська Ватра у Нагірному, що на Самбірщині, щорічно проводився з 2004 року зі статусом обласного фестивалю лемківської культури.Проте цього року Львівський обласний фестиваль під назвою «Гомін Лемківщини» було вирішено вперше провести й проводити надалі у с.Зимна Вода, що біля Львова. Таке рішення було прийнято виходячи з того факту, що найбільша кількість лемків у Львівській області проживає у Пустомитівському районі, а також у зв’язку з його розташування неподалік обласного центру. Це дозволить залучити більшу кількість гостей і зробити фестиваль більш привабливим серед широкого загалу.Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”