Вивіз ТПВ!!!!!
ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до результатів конкурсу з визначення виконавця по наданню послуг з організації збирання і вивозу ТПВ в с. Зимна Вода, переможцем конкурсу визначено спеціалізоване підприємство ТзОВ «Спецавтотранс».
У зв’язку із цим з 1 жовтня 2018 р. вивіз ТПВ комунальним підприємством «Наше село» буде припинено.

Просимо Вас заключати договори з переможцем конкурсу, контактний тел.
067-826-10-10
093-093-10-10


З повагою дирекція   КП «Наше село»


Конкурс на заміщення вакантної посади
Зимноводівська сільська рада ПОВТОРНО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). 
"Не я б’ю, верба б’є"... Вже цієї неділі православні християни святкують Вербну неділю. Традиційно у цей день  люди йдуть до церкви, щоб освятити вербові гілочки. А, повернувшись додому, вітають своїх рідних і близьких, легенько б’ючи їх освяченими гілочками, і примовляють: "Не я б’ю, верба б’є, за тиждень Великдень". 

Звідки пішла традиція освячувати вербу, та як відзначають цей день українці? Чому освячують вербу?


Саме вербові гілочки для освячення обрали невипадково. Адже це дерево– символ здоров'я, плідності, швидкого росту. Вважається, що саме торкання її гілок наділяє людину цією цілющою силою. Також, за традицією, коли Ісус в'їжджав до Єрусалиму, йому під ноги кидали пальму. Оскільки ці дерева в нас не ростуть, то наші предки вирішили обрати взамін вербову гілку. Вона в цей час якраз починає квітнути.
Та це не всі традиції, пов’язані із цим днем. Згідно з обрядом,після того, як гілочкою верби були побиті всі члени родини, її ховали за образи. Там її тримали аж до наступного року, адже, за давнім віруванням, верба оберігала від злих сил, які так і лізуть до оселі.
Окрім того, з давніх-давен є традиція кидати галузки верби у ванночку, де купають немовлят. Особливо тих, що хворіють. Після купання у вербі діти ставали здоровими. Коли настає новий рік і нова Квітна неділя, то гілку верби спалюють.
Вербна неділя - це передвісник Великодня, світлого Божого дня, зустрічей у родинному колі. Це добрі спогади про дитинство,  про дитячі пустощі, про те, як били вербою, промовляючи:”Верба б'є - не я б'ю, віднині за тиждень буде Великдень!”.  Вербою б'ють, щоб здорові, веселі та багаті були. Освячену вербу залишаємо в оселі - як добрий оберіг від негараздів та усього злого. 
Отож, гарно вам освятити вербу і провести Вербну неділю.  
Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2019 Рада села
“Зимна Вода”