Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

З 25 – 27 лютого 2015, на запрошення керівництва району, на Пустомитівщині перебувала делегація в складі 10 осіб з району Майн-Кінзік-Крайс Федеративної Республіки Німеччини.

Після поселення в готелі відбулась урочиста зустріч з делегацією, на якій голова районної ради Віктор Бабій представив презентацію нашого району, а на завершення відбувся короткий концерт народного ансамблю «Дивоструни».

На наступний день свого перебування гості з Німеччини побували у Солонківській школі, ознайомилися з об’єктами соціально-економічного призначення Зимноводівської сільської ради (короткий екскурс селом, школа, дитячий садок, амбулаторія), оглянули Пустомитівську центральну районну лікарню та відвідали стадіон «Арену Львів».

27.02.2015 року під час офіційної зустрічі в Пустомитівській районій раді з депутатами районної ради, керівниками служб району та сільськими головами представники делегації обговорили наміри щодо подальшої співпраці між районами.

Ця зустріч є передумовою підписання договору про співпрацю в галузі культури, освіти, медицини, молодіжної політики та місцевого самоврядування між нашим районом і районом Майн-Кінзік-Крайс.
Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”