Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

З початку бойових дій на сході України школярі та їх батьки підтримують українську армію . Всі діти вмить подорослішали, опинившись перед загрозою втрати мирного неба, і здійснюють по-справжньому не дитячі вчинки.

Велике терпіння та завзяття школярі виявили у виготовленні маскувальних сіток.

Кожної перерви діти вже на протязі кількох місяців активно плетуть сітки і передають їх на схід. Велика вдячність дітям, викладачам і працівникам шкіл за їхню підтримку. Така їхня турбота допомагає рятувати нашу техніку від ворога.

Неодноразово діти надсилали листівки, малюнки, обереги… воїнам АТО, сподіваючись, що ці подарунки та щирі побажання підіймуть їх бойовий дух. Також у школах налагоджено збір теплих речей та продуктів харчування.

Організована виставка плакатів «Хочемо миру», де школярі вкотре показали своє негативне ставлення до війни та бажання жити під мирним небом.

У січні учні Зимноводівській ЗОШ № 2 організували вертепне дійство, а зібрані кошти передали на допомогу військовим.

Перемога неодмінно буде за нами!!!

Слава Україні!!!Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”