Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
Зимноводівська сільська рада затвердила рішення №844  " Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки” на засіданні сесії  29 січня 2015 року: "за” проголосували 23 депутати.
 Згідно з документом, податок на нерухомість будуть оплачувати мешканці Зимної Води, площа квартири яких перевищує 60 м.кв., або власники особняків площею понад 120 м. кв. У разі володіння будинком і квартирою їх площа плюсується, і податок платитимуть з площі понад 180 м.кв.

Як зазначено в рішенні, ставка податку для об'єктів житлової нерухомості для фізичних та юридичних осіб встановлена на рівні 0,2% (2,44 грн.) мінімальної заробітної плати за метр квадратний,
а для об'єктів нежитлової нерухомості для фізичних та юридичних осіб – 0,4%(4,87грн.)мінімальної заробітної плати за метр квадратний.

Окрім того не підлягають оподаткуванню господарські будівлі (гараж, сарай, вбиральня, літня кухня та інші)  не включені до загальної площі будинку та зареєстровані у технічному паспорті як допоміжні, а також об'єкти нерухомості, що є у власності релігійних громад та не використовуються для отримання прибутку.

Повний текст рішення можна переглянути в розділі  Офіційна інформація-Робота ради (прийняті рішення)Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”