Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
  Останнім часом на території держави почастішали випадки вчинення загальнонебезпечним способом кримінальних правопорушень, в тому числі в громадських місцях з використанням вогнепальної зброї та вибухівки, що створює реальну загрозу життю та здоров'ю громадян, пошкодження майна.
     Проведення в Луганській і Донецькій областях широкомасштабної антитерористичної операції, створює передумови для поширення незаконного обігу вогнепальної зброї та вибухових речовин, які в подальшому використовуються при вчиненні кримінальних правопорушень.
      Частиною 1 ст.263 Кримінального кодексу України носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів,вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого Законом дозволу віднесено до тяжкого кримінального правопорушення, за вчинення якого настає відповідальність у вигляді позбавлення волі від 3 до 7 років
  В той же час, ч.3 ст.263 Кримінального кодексу України передбачено можливість звільнення від кримінальної відповідальності осіб у випадку добровільної здачі ними органам влади зброї та боєприпасів.

Мешканцям необхідно невідкладно повідомляти про кожен  випадок незаконного обігу вогнепальної зброї та вибухових речовин в   органи внутрішніх справ за  телефоном «102».Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”