Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
Від Пустомитівщини до бюджету надійшли перші кошти на допомогу армії 
Протягом серпня 2014 року платниками ДПІ у Пустомитівському районі  ГУ Міндоходів у Львівській області  сплачено 296,3 тис. грн. військового збору. 
Нагадуємо, що з 3 серпня 2014 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України і деяких інших законодавчих актів України», яким запроваджено військовий збір. Тимчасово, до 1 січня 2015 року кожен громадянин сплачуватиме 1,5 відсотки із заробітної плати, із виграшів у державних та недержавних лотереях. Платниками податку є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні, податкові агенти. З 7 серпня 2014 року відкрито рахунки для зарахування надходжень до державного бюджету за кодом класифікації доходів бюджету 11011000 «Військовий збір». 


До місцевого бюджету Пустомитівського  району надійшло 81,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб 
З початку 2014 року платники податків Пустомитівського району сплатили до місцевих бюджетів 81,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 4,7млн. грн. більше в порівнянні з  аналогічним періодом  2013 року. 
У загальній сумі надходжень податків та зборів до місцевого бюджету, що контролюються ДПІ у Пустомитівському районі ГУ  Міндоходів у Львівській області, частка сплаченого податку на доходи фізичних осіб у січні-серпні 2014 року склала 70%, а від загальної суми надходжень Зведеного бюджету – 53,3%. 
Землекористувачі  Пустомитівського району  перерахували до бюджету понад 8 млн. гривень 
ДПІ у Пустомитівському районі за вісім місяців 2014 року до місцевого бюджету забезпечено надходження плати за землю в сумі 8184,9 тис. грн., що на 1715,3 тис.грн. більше в порівнянні з аналогічним періодом 2013року.
Нагадуємо, що платниками плати за землю є: власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі. Згідно статті 271 Податкового кодексу України базою оподаткування є: нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до порядку встановленого розділом XII ПКУ, та площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.   
До бюджету надійшло понад 157 млн. грн. єдиного соціального внеску 
За вісім місяців 2014 року до ДПІ у Пустомитівському районі Головного управління Міндоходів у Львівській області подано 1715 звітів з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з них 1595 - в електронному вигляді, що складає 93,0% від загальної кількості поданих звітів. Надходження протягом січня-серпня 2014 року від сплати єдиного соціального внеску склали 157,7 млн. гривень. 
 Нагадаємо, що на веб-порталі Міністерства доходів і зборів України запрацював он-лайн сервіс «Реєстр страхувальників», завдяки якому платники єдиного внеску можуть оперативно отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер платника єдиного внеску та його клас професійного ризику виробництва. 
Для отримання інформації з Реєстру страхувальників достатньо знати ім’я, прізвище та по батькові платника, його податковий номер або серію та номер паспорта. 
З початку року платники Пустомитівщини спрямували до зведеного бюджету близько 153 млн. гривень 
За вісім місяців 2014 року до бюджетів усіх рівнів від платників Пустомитівського району надійшло 152,9 млн. гривень. При цьому державний бюджет отримав 71,4 млн. гривень. 
До місцевих бюджетів з початку року мобілізовано 81,5 млн. грн., що становить майже 53,3% всіх надходжень. Основна складова доходів місцевих бюджетів – податок на доходи фізичних осіб, надходження від якого склали 56,9 млн. гривень. 
Вагомий внесок у наповнення казни зробили приватні підприємці району, які працюють на спрощеній системі оподаткування – 12,7 млн. грн., на 1,7 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. 


Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”